جدیدترین آموزش ها

VFX

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای ساخت انیمیشن‌های ۳D : مبانی حرکت بدن و مکانیک موجود

uddd

در این آموزش مفید و کاربردی مدرس چارلی گروبل، انیماتور و توسعه دهنده بازی و انیمیشن های مختلف، اصول ساخت انیمیشن های سه بعدی و تجربیات خود در این زمینه را به شما می آموزد.این آموزش برای دوستانی که میخواهند تازه کار خود را در دنیای سه بعدی شروع کنند بسیار مفید می باشد و برای دوستان حرفه ای نیز، تکنیک ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای شروع جلوه‌های ویژه

3N1yG8B

در دنیای سینمای هالیوود روزانه شما مجموعه فیلم های زیادی را مشاهده می کنید، که در آنها صحنه هایی خارق العاده رقم میخورند. صحنه هایی عجیب و غریب که هر بیننده ای با دیدن آنها انگشت به دهان میماند. در این آموزش مفید و کاربردی شما با اصول ساخت جلوه های ویژه (VFX) آشنا می شوید. این آموزش شما را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ایجاد شهاب به صورت یک شات VFX با AfterEffect

Untaaitled

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک شات VFX ، رد شدن شهاب سنگ را با افترافکت پیاده سازی کنید.مدرسین این آموزش از شرکت معتبر Digital-Tutors هستند و این ویدئو تا به حال نزدیک به ۵۰۰ هزار بار در یوتیوب و شبکه های مختلف به نمایش در آمده است.مدرس در این آموزش مفید و کاربردی از پلاگین ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش مدلینگ سطوح سخت و پیچیده (۷ جلسه کامل)

Zx5PUK3iLI4hSCYuHttMnr8fJiCDoQjo

اگر عادت کرده اید که همیشه در طراحی، مدل های ساده و پیش پا افتاده را مدلینگ کرده اید و به دنبال پیشرفت نیستید این آموزش به درد شما نمی خورد، اما دوستانی که میخواهند وارد دنیای پیشرفته مدلینگ شوند و مدل هایی پیجیده را طراحی کنند، دیدن این آموزش مفید به آنها توصیه می شود.در این آموزش مفید شما ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش الگوی تفکیک روشنایی Vfx و رندرینگ Pipeline

1413467284_zm8iuips

در این آموزش Robert Nederhorst ، استاد راهنمای Vfx، تمامی مراحل ساخت یک شات را برای شما توضیح میدهد.او آموزش را با ایجاد یک HDRI با استفاده از PTGui شروع می کند و قدم به قدم شما را تا کامپوزیت و خروجی نهایی راهنمایی میکند.به عنوان مثال پس از ساخت HDRI، رابرت از Vray در Maya برای توسعه و طراحی سایه ها ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش Post-Production و VFX

9I61tfW

در این آموزش شما با تمامی اقسام ،  شکل ها و تکنیک های پست پراداکشن آشنا خواهید شد.شما نحوه ویرایش عکس ها و فیلم های خود و واقعی تر جلوه دادن آنها را نیز در این آموزش بی نظیر می آموزید،در ادامه مدرس شما را به دنیای زیبای جلوه های ویژه دعوت می نماید و شما ترفندهای مختلف از نرم ... بیشتر بخوانید »