جدیدترین آموزش ها

Houdini

دانلود آموزش Houdini Transformium

دانلود آموزش Houdini Transformium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از موتور قدرتمند هودینی، شروع به ایحاد اثر Transformium یا همان انتقال گرافیکی کنید. این تکنیک در فیلم های هالیوودی بسیار استفاده می شود که میتوان به فیلم های مانند ترمیناتور و … اشاره کرد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‎ای معرفی Houdini 15

دانلود آموزش حرفه‎ای معرفی Houdini 15

در این آموزش مفید و کاربردی شما مهارت های ویژه طراحی و جلوه های ویژه در جدیدترین ورژن نرم افزار Houdini را خواهید آموخت. مدرس در این آموزش شما را با تمامی تکنیک ها و ابزارهایی که در این نسخه از هودینی اضافه شده است، آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استفاده از ابزار FX Toools در Houdini

آموزش حرفه‌ای استفاده از ابزار FX Toools در Houdini

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید  که چگونه از ابزار حرفه ای FX Toools برای طراحی جلوه های ویژه در نرم افزار قدرتمند هودینی استفاده کنید. FX Toools که برای ساخت ذرات مختلف استفاده می شود، می تواند جلوه های زیبایی را به آثار سه بعدی شما ببخشد. در این آموزش مدرس به شما می آموزد که چگونه با ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای تکنیک های تخریب در هودینی

دانلود آموزش حرفه‌ای تکنیک های تخریب در هودینی

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه تکنیک های تخریب واقعی را در نرم افزار قدرتمند هودینی اجرا کنید. مدرس در این آموزش تکنیک هایی را به شما می آموزد که بتوانید به سادگی تخریب اجسام سفت و سخت را شبیه سازی کنید. او به شما می آموزد که چگونه از تکنیک SOP در هنگام تخریب ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Digital Tutors – Creating a Dynamic Wet Map Shader in Houdini

دانلود رایگان آموزش Digital Tutors - Creating a Dynamic Wet Map Shader in Houdini

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه نمناک بودن و رطوبت داشتن را شبیه سازی کنید و به مدل های خود در نرم افزار قدرتمند هودینی اعمال کنید. در واقع شما می آموزید شبیه سازی مایعات را مانند آب ، خون و …. را شبیه سازی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای ساخت متریال در هودینی

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای ساخت متریال در هودینی

در این آموزش مفید و کاربردی شما یک نگاه مقدماتی به ساخت متریال در نرم افزار قدرتمند هودینی خواهید داشت. مدرس در این ویدئوبه شما آموزش میدهد که چگونه با متریال هایی را برای محبط های عمومی طراحی کنید. کار کردن با پارامترهای اساسی رنگ و تکنیک های سایه دهی از گزینه های دیگری است که در این آموزش مطرح ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی شن و ماسه در هودینی

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی شن و ماسه در هودینی

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه شروع به طراحی شن و ماسه در نرم افزار قدرتمند هودینی نمایید و در آثار سه بعدی خود از آنها استفاده کنید. مدرس مهدی صالحی، در این آموزش به شما می آموزد که چگونه از تکنیک های شبیه سازی POP برای طراحی دانه های شن و ماسه استفاده کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای تکنیک‌های طراحی پارچه در هودینی

دانلود آموزش حرفه‌ای تکنیک‌های طراحی پارچه در هودینی

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک های طراحی پارچه در نرم افزار قدرتمند هودینی آشنا می شوید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه می توانید با استفاده از ویژگی های multisolvers و sopsolver ، مدل های پارچه ای سه بعدی با کیفیتی را با استفاده از نرم افزار هودینی طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی افکت‌های کارتونی در هودینی

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی افکت‌های کارتونی در هودینی

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار حرفه ای هودینی برای ساخت افکت های کارتونی استفاده کنید. در این آموزش مدرس به شما می آموزد که چگونه افکت هایی انمیشنی در قالب کارتون های دوران بچگی طراحی کنید. در پایان این آموزش شما یک درک صحیح از طراحی افکت های کارتونی و انیمیشنی ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای مدلینگ برای صحنه های پویا در هودینی و مایا

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای مدلینگ برای صحنه های پویا در هودینی و مایا

بیشترین مدل سازها، تکنیک های مدلینگ را در زمینه صحنه های ثابت و ایستا انجام میدهند، حال اگر شما خواسته باشید، در یک صحنه داینامیک و پویا عمل مدلینگ را انجام دهید، چه می کنید؟ در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزارهای قدرتمند مایا و هودینی استفاده کنید و عمل مدلینگ را در ... بیشتر بخوانید »