جدیدترین آموزش ها

پایتون

دانلود رایگان آموزش طراحی سیستم تشخیص چهره با پایتون

دانلود رایگان آموزش طراحی سیستم تشخیص چهره با پایتون

پایتون را می توان به جرات یکی از زبان های قدرتمند در زمینه کدنویسی جدید دانست. این زبان در حوزه های مختلف بسیار موفق ظاهر شده است. در این آموزش مفید و کاربردی، شما می آموزید که چگونه با استفاده از این زبان قدرتمند سیستم ساده ای از تشخیص چهره را طراحی و پیاده سازی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای کدنویسی ۰ تا ۱۰۰ در پایتون

دانلود آموزش حرفه‌ای کدنویسی 0 تا 100 در پایتون

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه شروع به یادگیری برنامه نویسی و کدنویسی با زبان قدرتمند پایتون نمایید. مدرس در این آموزش اصول ابتدایی تا پیشرفته و تکنیک های مهم پایتون را به شما می آموزد. این آموزش شامل ۱۰۲ قسمت و بیش از ۲۰ ساعت آموزش می باشد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای استفاده از پایتون برای تجسم و آنالیز داده ها

00338676_medium

پایتون یک زبان برنامه نویسی نوظهور و بسیار قدرتمند است، که انعطاف پذیری زیادی را در بر میگیرد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از این زبان کدنویسی عملیات کار با داده ها، آنالیز کردن و تجسم آنها را به صورت حرفه ای انجام دهید.مدرس در این دوره آموزشی یک درک کامل از ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش استفاده از داده ها در Python

0033867b_medium

دانش کار با داده ها یکی از محبوب ترین شغل ها در قرن ۲۱ است.هر چند این کار ساده نسیت، اما می توان با علوم کامپیوتری و زبان های برنامه نویسی، این کار را هیجان انگیز و دوست داشتنی انجام داد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون، کار ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش کدنویسی پایتون برای مبتدی ها

1423035463_przxbqs4

پایتون را میتوان یک زبان برنامه نویسی تابعی و انعطاف پذیر دانست، که قدرت خود را به برنامه نویسان حرفه ای اثبات کرده است و در عین حال یادگیری آن برای مبتدیان بسیار ساده است.در این دوره آموزشی مفید و کاربردی شما می توانید با اصول برنامه نویسی در پایتون آشنا شوید.مدرس در این آموزش کار با دیتابیس را هم ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش توسعه نرم افزارهای ویندوزی با پایتون

دانلود رایگان آموزش توسعه نرم افزارهای ویندوزی با پایتون

این آموزش به درخواست کاربر عزیز امیر در سایت قرار گرفت. در این دوره آموزشی بی نظیر شما می آموزید که چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون و دوستان شگفت انگیزش برنامه ها و نرم افزارهای ویندوزی و دسکتاپی را پیاده سازی و کدنویسی کنید.پایتون یک زبان برنامه نویسی ساده اما در عین حال قدرتمند می باشد، منظور ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش اصول برنامه نویسی پایتون در لینوکس

1409773353_intro-to-python-on-linux

تمرکز این آموزش بر روی اصول و پایه های زبان برنامه نویسی پایتون در سیستم عامل لینوکس می باشد.در این دوره آکادمیک شما می آموزید که چگونه اسکریپت ها ، کدها و حالات اتوماسیونی پایتون را در لینوکس پیاده سازی کنید. بیشتر بخوانید »