جدیدترین آموزش ها

BootStrapt

دانلود رایگان آموزش طراحی تصاویر رسپانسیو در قالب وب سایت

0034d93f

بعد از مطرح شدن، ایده طراحی وب سایت واکنش گرا یا همان رسپانسیو، دیگر همه چیز در دنیای طراحی وب به سمت رسپانسیو شدن در حرکت است. در این آموزش مفید و کاربردی مدرس به شما می آموزد که چگونه می توانید تصاویر را در وب سایت های خود استفاده کنید که رسپانسیو شده اند. او به شما یاد میدهد ... بیشتر بخوانید »

خرید پستی کامل‌ترین مجموعه آموزشی طراحی قالب‌های مدرن وب سایت با Html5 و Css3

کامل‌ترین مجموعه آموزشی طراحی قالب‌های مدرن وب سایت با Html5 و Css3

امروزه با بزرگ شدن سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی مختلف بازار طراحی و کدنویسی وب سایت و قالب های مربوط به آن ها بسیار داغ شده است. شرکت های بزرگ برنامه نویسی و طراحی وب سایت، در حال جذب متخصصین حرفه ای برای نیروی کار خود هستند و این بازار شور و حال خودش را دارد، اما ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی وب را غورت دهید

1423035463_przxbqs4

با گسترش اینترنت، وب سایت هایی اینترنتی به سرعت شروع به رشد کردند و دست برد را کسانی زدند که در این زمینه حرفه ای شدند و توانستند درآمدهای کلانی را به جبی بزنند. در این آموزش حرفه ای و کاربردی شما با تمامی زوایای طراحی وب سایت آشنا می شوید.این آموزش از صفر تا صد مباحث : HTML , CSS,  javascript, ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت وب سایت با BootStrapt 3

54ea3de1b3438e967044b54df3d36b73

BootStrapt یکی از محبوب ترین پلت فرم ها برای استفاده از Html , Css , JS و …. برای ساخت وب سایت های Responsive می باشد.در این آموزش مفید شما نحوه استفاده BootStrapt و تمامی تکنیک های آن برای ساخت وب سایت های رسپانسیو آشنا می شوید. بیشتر بخوانید »