جدیدترین آموزش ها

Unity

دانلود سری کامل آموزش Become a Game Designer : The Complete Master Series

003ec7e6

شاید در این تابستان تصمیم بگیرید که تبدیل به یک بازی ساز حرفه ای شوید اما نمیدانید که باید از کجا شروع کنید. امروز با یک سورپرایز در خدمت شما کاربران عزیز استادشو هستیم. در این آموزش مفید و کاربردی و جامع شما صفر تا صد بازی سازی را خواهید آموخت. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش شروع کدنویسی بازی در Unity

دانلود رایگان آموزش شروع کدنویسی بازی در Unity

اگر شما بخواهید یک بازی بزرگ و حرفه ای را طراحی کنید ، حتما نیاز خواهید داشت که کدنویسی را هم آموزش ببینید. استفاده از موتور بازی سازی یونیتی این روزها خیلی باب شده است و در یونیتی شما می توانید از زبان سی شارپ برای کدنویسی استفاده کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی و ساخت بازی با Unity 3D (پروژه محور)

دانلود آموزش طراحی و ساخت بازی با Unity 3D (پروژه محور)

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از موتور قدرتمند یونیتی، بازی مورد نظر خود را طراحی کنید. مزیت این آموزش تدریس به صورت پروژه محور است و مدرس در حین انجام پروژه به شما می آموزد چگونه یک بازی را از صفر تا صد پیاده سازی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ساخت بازی های تعاملی با استفاده از Fungus & Unity3D _ بدون کدنویسی

دانلود آموزش ساخت بازی های تعاملی با استفاده از Fungus & Unity3D _ بدون کدنویسی

بازی های تعاملی بازی هایی هستند که در آنها گیمر بر روی گزینه های مختلف با استفاده از ماوس کلیک میکند و بازی را پیش می برد. بازی های معمایی مانند شرلوک هلمز و همسایه جهنمی نمونه های موفق از این گونه بازی ها هستند. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از unity3D ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای Game Asset Production Pipeline for VR in 3ds Max and Unity

دانلود آموزش حرفه‌ای Game Asset Production Pipeline for VR in 3ds Max and Unity

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه شروع به مدلینگ شیءها و ابجکت های درون بازی نمایدد. مدرس در این آموزش از نرم افزار قدرتمند تری دی مکس در کنار موتور بازی سازی یونیتی استفاده می کند. در پایان این اموزش شما یک درک قوی از طراحی وسائل بازی با استفاده از تری دی مکس و ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ساخت بازی نینجا برای Android و IOS

دانلود آموزش ساخت بازی نینجا برای Android و IOS

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک بازی نینجایی را برای اندروید و IOS از صفر تا صد پیاده سازی کنید و در پایان، آن را برای فروش در مارکت های مختلف قرار دهید. مدرس در این آموزش تمامی مراحل کدنویسی و طراحی ظاهر بازی را برای شما پیاده سازی می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استاد Unity : ساخت ۶ بازی از صفر تا صد

دانلود آموزش حرفه‌ای استاد Unity : ساخت 6 بازی از صفر تا صد

در این آموزش پروژه محور فوق العاده، شش بازی از صفر تا صد با یونیتی برای شما پیاده سازی می شود و شما با تمامی جوانب ساخت بازی های دوبعدی با یونیتی آشنا می شوید. مدرس در این آموزش شما را با مفاهیم ابتدایی کدنویسی بازی، صدا گذاری، ساخت مراحل، انیمیت دهی و هرچیزی که برای ساخت یک بازی دو ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت بازی برای اندروید از صفر تا صد با یونیتی

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت بازی برای اندروید از صفر تا صد با یونیتی

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تمامی تکنیک های ساخت بازی برای اندروید و IOS با استفاده از موتور بازی سازی یونیتی آشنا می شوید. در این آموزش مدرس به شما می آموزد که  چگونه از  Storyboard UI Kit در یونیتی استفاده کنید و بازی های ۲d و ۳d با کیفیتی را طراحی کنید. آموزش به صورت پروژه محور ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای ساخت یک بازی نوبتی با استفاده از Unity و PlayMaker

oB5e6G9

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از پلاگین PlayMaker در موتور بازی سازی Unity استفاده کنید و یک بازی نوبتی را بسازید. PlayMaker به شما اجازه میدهد تا گیم پلی، کنترل سیستم، قوانین و AI بازی خود را به راحتی پیاده سازی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Lynda – Advanced Unity 2D Sprite Palette Swapping

دانلود رایگان آموزش Lynda - Advanced Unity 2D Sprite Palette Swapping

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک های استفاده از تصاویر اسپریت در موتور بازی سازی قدرتمند یونیتی آشنا می شوید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه می توانید بافت های اسپریت را خود طراحی کنید و با استفاده از یونیتی متحرک سازی آنها را بای بازی های ۲ بعدی انجام دهید. بیشتر بخوانید »