جدیدترین آموزش ها

UDK

دانلود آموزش طراحی محیط بازی در Unreal Engine 4

BtUCLuZ

در این آموزش شما می آموزید که چگونه یک محیط بازی زیبا و تخیلی را در موتور بازی سازی قدرتمند Unreal طراحی کنید. مدرس دراین آموزش به شما می آموزد که چگونه یک محیط جذاب بازی را طراحی کنید و گیمر را در محیط بازی غوطه ور کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ۳DMotive – Introduction to Unreal Engine 4 Volume 2

دانلود آموزش 3DMotive – Introduction to Unreal Engine 4 Volume 2

در دومین قسمت ار مجموعه آموزشی شروع بازی سازی با موتور Unreal 4، شما می آموزید که چگونه حالت های مختلف حرکت کردن کاراکتر و اشیاء را پیاده سازی کنید.  مدرس دراین آموزش شما را با روش های BSP  برای حرکت دهی آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش شروع ساخت بازی با موتور بازی سازی Unreal Engine 4

دانلود آموزش شروع ساخت بازی با موتور بازی سازی Unreal Engine 4

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از موتور بازی سازی آنریل ، شروع به ساخت بازی های ویدئویی نمایید. مدرس در این آموزش تمامی تکنیک ها و ابزارهای ساخت بازی که برای مبتدی ها می تواند مفید باشد را آموزش میدهد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای Unreal Engine 4 Marketplace – AutoLandscapeAlpine

دانلود آموزش حرفه‌ای Unreal Engine 4 Marketplace – AutoLandscapeAlpine

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه محیط ها و سرزمین های پهناور را برای بازی های خود در موتور نرم افزاری Unreal پیاده سازی و طراحی کنید. مدرس در این آموزش شما را با طراحی BitMap هایی با وضوح بسیار بالا آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت بازی با موتور Unreal (قسمت اول)

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت بازی با موتور  Unreal (قسمت اول)

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از موتور بازی سازی قدرتمند آنریل برای ساخت بازی استفاده کنید. مدرس دراین قسمت نحوه شروع کار و اصول مقدماتی ساخت بازی را به شما می آموزد. اصول ساخت محیط بازی و کاراکترها از دیگر گزینه هایی است که در این آموزش پیش روی شما قرار میگیرند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مقدمه‌ای بر اسکریپت نویسی در Unreal Engine

0035f755

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه شروع به اسکریپت نویسی در موتور بازی سازی قدرتمند Unreal کنید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه مش های شبکه و ابزارهای دیگر را با استفاده از اسکریپت نویسی کنترل کنید. در پایان این آموزش شما یک درک قوی از اسکریپت نویسی در Unreal خواهید ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای شبیه سازی یک بازی پرواز فضایی در Unreal

00356e20_medium

 در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با ااستفاده از موتور بازی سازی آنریل، یک بازی پرواز را شبیه سازی کنید. مدرس در این آموزش به شما خواهد آموخت که چگونه یک کشتی فضایی را در محیط آنریل از ابتدا بسازید و محیط بازی را آماده کنید. این آموزش پر است از تکنیک های حرفه ای ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای Replayable Game Design Using Blueprint in Unreal Engine

003511e6_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از موتور بازی سازی Unreal، تکنیک های مرحله بندی و ساختار تکرار در بازی های رایانه ای را طراحی کنید. مدرس در این آموزش به شما تکنیک هایی را می آموزد که روند بازی سازی در Unreal را برای شما تسریع خواهد کرد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی المنت های رابط کاربری بازی در Unreal Engine

0034c237

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه رابط کاربری بازی خود را که یکی از مهم ترین اجزای ساخت بازی به شمار می رود را در موتور بازی سازی Unreal طراحی کنید.مدرس به شما می آموزد که چگونه می توانید میزان سلامت بازی و آیتمی برای میزان مهمات کاراکتر اصلی و گزینه های اینچنینی را برای ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای کدنویسی و ساخت یک بازی اول شخص اکشن با Unreal Engine

OjehP1j

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از موتور بازی سازی و قدرتمند Unreal، کدنویسی و اسکریپت نویسی یک بازی اکشن اول شخص را از ابتدا انجام دهید و با نحوه اسکریپت نویسی بازی در این موتور بازی سازی قدرتمند آشنا شوید.مدرس در این آموزش تکنیک های بسیاری را از ساخت بازی ها اکشن ... بیشتر بخوانید »