جدیدترین آموزش ها

KeyShot

دانلود آموزش رندرینگ محیط سینمایی با KeyShot

00392bbf

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از مدل های ۳D و نرم افزار قدرتمند KeyShot یک نمای سینمایی را رندر کنید. در این آموزش مدرس تنطیمات رنگ ، نورها ، کار با لایه ها و ماسک را به شما آموزش میدهد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی موجودات ترسناک در فتوشاپ

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی موجودات ترسناک در فتوشاپ

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند فتوشاپ و کی شات، شروع  به طراحی موجودات ترسناک کنید. مدرس در این آموزش شما را با تکنیک های HDRI، ترکیب تصاویر،نورپردازی و سایه دهی پیشرفته آشنا میکند. در این آموزش ۳۴۰ دقیقه ای تکنیک های زیادی به شما آموزش داده می شود. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ و رندرینگ یک چهره ماسک زده با Zbrush و keyShot

Q03Xfd9

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از تکنیک های زیبراش و کی شات، مدل سازی پیچیده یک چهره ماسک زده را طراحی کنید. مدرس در این آموزش به شما می آموزید که مدل سازی چهره را با استفاده از retopology، DynaMesh  و ZModeler در زیبراش و رندرگیری نهایی را با استفاده از keyShot انجام ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی کاراکتر فضایی در زیبراش

qgB476j

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند زیبراش،  یک لباس فضایی را برای کاراکتر طراحی کنید. مدرس در این آموزش از تکنیک های ۳D زیبراش استفاده  میکند تا یک مدل سه بعدی را تولید کند. در پایان مدرس از KeyShot برای رندرگیری و واقعی جلوه دادن مدل خود استفاده میکند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استفاده پیشرفته از زیبراش و KeyShot در طراحی کاراکتر

VclFKhC

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار قدرتمند زیبراش در کنار KeyShot استفاده کنید و کاراکترهایی با کیفیت را برای بازی و اینیمشن طراحی کنید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه کاراکترهایی که ۲D طراحی شده اند، به کاراکترهای ۳D تبدیل کنید. در این آموزش شما با تکنیک هایی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ و رندرینگ کفش در Blender و keyShot

00352656_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند بلندر ، keyShot و فتوشاپ، یک جفت کفش سه بعدی را مدلینگ کنید.مدرس در این آموزش، تکنیک ها و ابزارهای بسیاری را از مدلینگ ۲D و ۳D را در نرم افزارهای ذکرشده به شما می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی محصولات در KeyShot : رندرگیری حرفه‌ای یک ساعت

0033fb1c

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک مدل ساعت را در نرم افزار قدرتمند Rihno طراحی کنید و سپس با استفاده از تکنیک های رندرگیری در KeyShot یک مدل حرفه ای به سبک محصولی  طراحی کنید.مدرس در این آموزش از فتوشاپ هم برای طبیعی کردن رندر خود استفاده میکند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای معرفی و شروع KeyShot

0033e518

KeyShot نرم افزاری که شما خیلی سریع ، باکیفیت و تنها با چند کلیک ساده می توانید مدلهایی سه بعدی را طراحی کنید.این نرم افزار میتواند شما را در دنیای ۳d بزرگ کند، حال چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، مطمئنا KeyShot به کار شما خواهد آمد.ketShot دارای مدل ها و محیط هایی از پیش تعیین شده است، که ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ موجود فضایی : بیگانه خاکستری

NSkuUia

در این آموزش مفید و کاربردی شما با یک پروژه دیگر از مدل سازی های پیجیده در زیبراش آشنا می شوید.مدرس در این آموزش کاربردی به صورت کامل استایل و بدن یک موجود فضایی ترسناک را مدلینگ میکند و در مرجله بعد از KeyShot و فتوشاپ برای بهبود و واقعی سازی مدل خود استفاده میکند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای مدلینگ یک موجود پلید و بد ذات در زیبراش

0032d9fa_medium

در این آموزش حرفه ای و کاربردی شما می آموزید که چگونه اقدام به طراحی مدل های پیجیده و سخت در نرم افزار قدرتمند زیبراش نمایید. مدرس به شما می آموزد که با ابزارهایی مثل polypainting و posing ، کیفیت مدلینگ خود را بالا ببرید. همچنین مدرس از KeyShot و PhotoShop برای بهبود کیفیت مدل خود استفاده میکند. بیشتر بخوانید »