جدیدترین آموزش ها

Rihno

دانلود رایگان آموزش اصول طراحی سه بعدی در Rihno

دانلود رایگان آموزش اصول طراحی سه بعدی در Rihno

در این آموزش مفید و کاربردی شما با اصول طراحی مدل های سخ بعدی در نرم افزار قدرتمند Rihno آشنا می شوید. مدرس در این آموزش مفید به شما می آموزد که چگونه مدل های سه بعدی را با استفاده از ابزارهای Rihno طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای اصول مدلینگ در Rihno

دانلود آموزش حرفه‌ای اصول مدلینگ در Rihno

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه اصول مدلینگ را در نرم افزار قدرتمند Rihno شروع کنید. مدرس در این آموزش با مدل سازی کردن، لوازم ساده یی مانند پیچ گوشتی و … به شما اصول ابتدایی مدلینگ در Rihno را می آموزد. این آموزش می تواند شروع خوبی برای شما در حوزه مدلینگ با نرم ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ یک دستبند زیبا با Rihno و Zbrush

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ یک دستبند زیبا با Rihno و Zbrush

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک های ارزشمندی از نرم افزارهای Rihno و مخصوصا زیبراش آشنا می شوید. مدرس در این آموزش کاربردی به شما می آموزد  که چگونه یک دستبند طلای زیبا را مدلینگ و در نهایت رندرینگ کنید. می توان گفت در این آموزش اصول جواهر سازی و مدلینگ آن به شما آموزش داده خواهد ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش اصول طراحی ۳D در Rihno

Untitled

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Rihno، عملیات مدلینگ سه بعدی را انجام دهید. مدرس در این آموزش تمامی تکنیک ها و ابزارهایی که شما نیاز دارید تا مدلینگ ۳D را در Rihno انجام دهید را به شما می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای تجسم طراحی محصولات با Rihno و V-Ray

00342f69

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از Rihno و V-Ray ، مدلینگ های صنعتی را انجام دهید.در این آموزش مدرس در قالب یک پروژه، چراغ راهنمایی را مدلینگ و سپس با استفاده از V-Ray آن را رندر میکند. در این آموزش شما با ابزارها و تکنیک های زیادی از Rihno و V-Ray در ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی محصولات در KeyShot : رندرگیری حرفه‌ای یک ساعت

0033fb1c

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک مدل ساعت را در نرم افزار قدرتمند Rihno طراحی کنید و سپس با استفاده از تکنیک های رندرگیری در KeyShot یک مدل حرفه ای به سبک محصولی  طراحی کنید.مدرس در این آموزش از فتوشاپ هم برای طبیعی کردن رندر خود استفاده میکند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس در Zbrush و Rihno

1426346229_screenshot_13

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس در اسکن مش های سه بعدی با زیبراش عمل نمایید.مدرس به شما تکنیک هایی را آموزش می دهد که در آنها با استفاده از NURB  ها می توان مدلینگ را سریع تر و حرفه ای تر انجام داد.در پایان این آموزش شما قادر ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استفاده از زیبراش در Rhino

00325715

در این آموزش ارزمند و کاربردی شما می آموزید که چگونه از زیبراش و Rihno در کنار یکدیگر استفاده کنید و مدل هایی با کیفیبت را طراحی کنید.مدرس در این آموزش به شما خواهد آموخت که چگونه ادغام مدل ها را در این دو نرم افزار قدرتمند انجام دهید.ایجاد جزئیات بالا بر روی مدل ها با استفاده از این دو ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش مدلینگ پیشرفته موتور سیکلت تخیلی با Rihno

1417447405_619922f28141a99132c5172837bb9e99

در این آموزش فوق العاده حرفه ای و پیشرفته شما می آموزید که چگونه مدلینگ سطوح سخت و پیچیده را با استفاده از نرم افزار قدرتمند Rihno انجام دهید.مدرس به شما تکنیک های مختلفی از کار با منحنی ها و اتصال آنها به سطوح را می آموزد.مدرس به شما خواهد آموخت که چگونه یک موتور سیکلت تخیلی را در Rihno ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی و مدلینگ معبد ایتالیایی با Rhino

1415024149_887e290ae95a806e7176733f70bcf20d

در طول این آموزش مفید و کاربردی شما با تمامی ابزارها ، تکنیک ها و فرآیندهای موجود در نرم افزار Rihno که به معماران و طراحان نماهای ساختمانی برای مدلینگ یک معبد به سبک ایتالیایی کمک میکند، آشنا می شوید.هدف از این آموزش این است که شما با یکی از قویترین و جدیدترین نرم افزار های طراحی سه بعدی یعنی ... بیشتر بخوانید »