جدیدترین آموزش ها

فتوشاپ

دانلود رایگان آموزش تبدیل عکس معمولی به زامبی در فتوشاپ

40423_25a2_12

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند فتوشاپ ، تصویر ساده و معمولی خود را به یک زامبی ترسناک تبدیل کنید. اضافه کردن دندان های نیش ، رنگ پریدگی و دستکاری کردن تصویر از گزینه هایی ست که در این آموزش برای شما ارائه می شوند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی گرافیکی محیط یک بازی ۲D در Photoshop

707876_9e82_4

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید، چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند فتوشاپ، محیط یک بازی حرفه ای دو بعدی را طراحی کنید. این آموزش به شما کمک میکند تا مهارت های لازم را برای طراحی محیط های پیشرفته بازی به دست آورید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش نقاشی دیجیتالی : طراحی معماری

دانلود آموزش نقاشی دیجیتالی : طراحی معماری

تا حالا شده که مثل یه نقاش فکر کنید و حس این رو داشته باشید که تصاویری را با استفاده از  روغن یا آکریلیک طراحی کنید. در این آموزش مفید و کاربردی ، John Derry به شما می آموزد که چگونه با استفاده از تکنیک های نقاشی دیجیتالی در فتوشاپ، طراحی معماری انجام دهید و سطح مهارت های خود را در این ... بیشتر بخوانید »

دانلود مجموعه کامل آموزش های Learn Photo Editing

Untiqtled

برای اولین بار در بین وب سایت های ایرانی، استادشو با افتخار این مجموعه ارزشمند را به کاربران خود تقدیم می کند. در این مجموعه ای آموزشی بسیار کاربردی ، مفید و بی نظیر شما با تکنیک های مختلف نرم افزار قدرتمند فتوشاپ در زمینه های مختلف مانند : روتوش حرفه ای، طراحی کاریکاتور، نقاشی دیجیتالی و ده ها زمینه ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی نقاشی دیجیتال با نگاهی سنتی

jgqZMXt

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند فتوشاپ شروع به طراحی تکنیک نقاشی دیجیتالی با یک دیدگاه قدیمی و نوستولوژیک نمایید. مدرس در این آموزش شما را با تکنیک های پیشرفته فتوشاپ آشنا می کند. او به شما می آموزد چگونه می توان نقاشی دیجیتال را مانند نقاشی های قلم ... بیشتر بخوانید »

دانلود مجموعه آموزش حرفه‌ای Retouch و Post Production در فتوشاپ

دانلود مجموعه آموزش حرفه‌ای Retouch و Post Production در فتوشاپ

در این مجموعه آموزشی فوق العاده شما می آموزید که چگونه از نرم افزارهای قدرتمند Adobe Lightroom و Adobe Photoshop برای روتوش و پست پراداکشن حرفه ای تصاویر خود استفاده کنید. مدرس دراین آموزش شما را با تکنیک های حرفه ای در این زمینه آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش تبدیل تصاویر به آثاری حرفه‌ای و هنری

دانلود رایگان آموزش تبدیل تصاویر به آثاری حرفه‌ای و هنری

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه تصاویر ساده خود را تبدیل به آثاری حرفه ای و هنری نمایید. مدرس در این آموزش نحوه طراحی تصاویر تبلیغاتی و برندی را نیر به شما آموزش می دهد. این آموزش یک درک صحیح از تبدیل تصاویر ساده به تصاویر حرفه ای به شما می دهد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی اسلحه برای بازی با فتوشاپ

دانلود رایگان آموزش طراحی اسلحه برای بازی با فتوشاپ

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از فتوشاپ، شروع به طراحی یک اسلحه فانتزی و تخیلی برای بازی مورد نظر خود کنید. مدرس در این اموزش تکنیک هایی بسیار حرفه ای از طراحی در فتوشاپ را به شما می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Conceptualizing Environments from the Imagination in Photoshop

دانلود رایگان آموزش Conceptualizing Environments from the Imagination in Photoshop

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از فتوشاپ، محیط هایی که در تخیل خود تجسم کرده اید را وارد دنیای شماتیک گرافیک کنید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه با استفاده از ترکیب رنگ و روشنایی و …. محیط های زیبایی را طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان ساخت محیط بازی با استفاده از Blender و Unity

دانلود رایگان ساخت محیط بازی با استفاده از Blender و Unity

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه محیط یک بازی را با استفاده از Blender و Unity به طور کامل و حرفه ای مدلینگ و طراحی کنید. مدرس در این آموزش تمامی تکنیک های حرفع ای طراحی UI برای نمای بازی را به شما آموزش میدهد. بیشتر بخوانید »