جدیدترین آموزش ها

افترافکت

دانلود رایگان آموزش Compositing with Multi-channel OpenEXR Files in After Effects

دانلود رایگان آموزش Compositing with Multi-channel OpenEXR Files in After Effects

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از فرمت OpenEXR ILM در افترافکت استفاده کنید. این فرمت تصویری به شما این اجازه را می دهد تا لایه های نامحدودی را در طراحی گرافیکی خود داشته باشید. مدرس در این آموزش شما را با قدرت های فرمت OpenEXR ILM بیشتر آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مقدمه‌ای بر سیستم ذره‌ای در افترافکت

دانلود رایگان آموزش مقدمه‌ای بر سیستم ذره‌ای در افترافکت

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک های سیستم ذره ای Trapcode  در غول نرم افزاری افترافکت آشنا می شوید. اگر اهل سینمای هالیوود باشید، فیلم های زیادی را دیده اید که در آن فردی پودر می شود، به هوا میرود و از این سوسول بازیا. در این آموزش مدرس به شما می آموزد که چگونه این سوسول بازی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای آشنایی با تکنیک های انیمیشن سازی در افترافکت

00357172_medium

در این دوره آموزشی حرفه ای و کاربردی مدرس شما را با تکنیک های طراحی انیمیشن در نرم افزار قدرتمند افترافکت آشنا می کند. او به شما می آموزد که چگونه از ساخت انیمیشن هایی ساده شروع کنید و تا طراحی انیمیشن های پیشرفته همراه با موزیک پیش بروید. در پایان این آموزش شما یک درک کامل از طراحی انیمیشن ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی انیمیشن برای نوشته در افترافکت

T3s0z6y

شاید تا به حال در تبزرهای تلویزیونی دیده اید که چگونه نوشته هایی زیبا و انیمیشنی را طراحی میکنند که بسیار چشم نواز است. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار قدرتمند افترافکت، نوشته های انیمیشنی را طراحی کنید. مدرس به شما خواهد آموخت که چگونه از ابزارهای ساده افترافکت برای طراحی جالب نوشته ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای استفاده خلاقانه از Masks و Mattes در افترافکت

0035200e_medium (1)

در این آموزش مفید و کاربردی، شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند افترافکت، عملیات متحرک سازی را شبیه سازی کنید. مدرس در این آموزش پروژه محور به شما می آموزد که چگونه با استفاده از تکنیک های Masks و Mattes ، شبیه سازی و متحرک سازی، ریختن نوشابه در لیوان را طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای Building Stunning Style Frames in After Effects

1364270905_dt_building-stunning-style-frames-in-after-effects

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از غول نرم افزاری افترافکت برای ساخت استایل و قاب هایی حرفه ای استفاده کنید. مدرس در این آموزش کاربردی به شما می آموزد که چگونه حرکت های گرافیکی را به فریم ها و قاب های شخصی خود اضافه کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای نگاهی به افکت‎‌های برش کاغذ در افترافکت

0034bf92_medium

افترافکت را نی توان به جرات یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارها در زمینه طراحی جلوه های ویژه و افکت های خاص به ویدئوها و گزینه های گرافیک سه بعدی دانست. در این آموزش شما می آموزید که چگونه یک ShadowBox زیبا را با استفاده از تکنیک های برش کاغذی در افترافکت ایجاد کنید.کار با دوربین های ۳D، ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه ای Tracking در افترافکت

1500-banner_1040

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک ترکینگ در نرم افزار قدرتمنئ افترافکت آشنا می شوید. مدرس به شما می آموزید که چگونه با استفاده از Tracking به صورت ۲ بعدی، جلوه های خاصی را به آثار خود ببخشید. مدرس از تکنیک ۴ نقطه برای عمل ترکینگ استفاده می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای شروع کامپوزیت در افترافکت

002a062f

اگر اهل فیلم های پرزرق و برق هالیوودی باشید، حتما متوجه بعضی ترفند های سینمایی می شوید. مثلا وجود یک غول بی شاخ و دو در یک شهر، وجود هیولاهایی نهیب در دریا و جنگل و صدها نمونه دیگر. تمام این جلوه ها با استفاده از تکنیک های نرم افزارهای گرافیکی و سه بعدی، طراحی می شوند. مدل خام هیولا ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی افکت های سینمایی در افترافکت

0027baa2_medium

امروزه نرم افزارهای گرافیکی، مخصوصا نرم افزارهایی که در زمینه جلوه های ویژه کاربرد دارند، غوغایی در فیلم ها بوجود آورده اند. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید گه چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند افترافکت، به ویدئوهای شخصی خود، افکت ها و جلوه هایی حرفه ای مانند فیلم های هالیوودی اعمال کنید. بیشتر بخوانید »