جدیدترین آموزش ها

Nuke

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی و کامپوزیت یک صحنه انفجار با NUKE

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی و کامپوزیت یک صحنه انفجار با NUKE

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار قدرتمند Nuke برای ساخت یک صحنه حرفه ای و اکشن انفجار استفاده کنید. مدرس در این آموزش شما را با تکنیک های ساخت صحنه های زنده و کامپوزیت کردن آنها آشنا می کند. این آموزش درک بالایی از جلوه های ویژه در Nuke به شما می ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ساخت جلوه های ویژه با استفاده از Nuke و Mari

7lp0f5f

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند Mari و Nuke، شروع به طراحی جلوه های ویژه برای فیلم و بازی کنید. مدرس در این آموزش ابزارها و تکنیک های استفاده کاربردی از ماری و نیوک را در کنار هم برای طراحی اثری حرفه ای و با کیفیت را می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای شبیه سازی حرکت سریع کاراکتر در دود با Maya و Nuke

دانلود آموزش حرفه‌ای شبیه سازی حرکت سریع کاراکتر در دود با Maya و Nuke

وقتی شما در دنیای CG و VFX غوطه ور شوید، متوجه می شوید که هالیوود با چه ترفندهای فیلم هایی با جلوه های ویژه ای را خلق میکند. در این آموزش مفید و کاربردی شما با یکی دیگر از جلوه های ویژه در صنعت CG آشنا می شوید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه با استفاده ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای نورپردازی، رندرگیری و کامپوزیت یک صحنه انیمیشنی

0034a9bb

در این آموزش مفید و کاربردی شما به طور حرفه ای با نحوه رندرگیری ، نورپردازی و کامپوزیت یک صحنه نوآور آشنا می شوید. مدرس به شما می آموزد که چگونه از نرم افزارهایی مانند نیوک و موتور رندرگیری GI render استفاده کنید و یک صحنه انیمیشنی حرفه ای را طراحی کنید. در این آموزش شما با RenderMan و الگوهای RIS نیز آشنا ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای شبیه سازی افکت های تخریب با استفاده از Houdini, Maya, Nuke

da2d646cfea5afef8747a8c0442b6568

تا به حال فیلم ها و بازی ها زیادی را دیده اید که در آنها یک ساختمان عظیم فرو میریزد و در حالت کلی، تخریب بزرگی صورت می پذیرد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از سه نرم افزار قدرتمند هودینی ، مایا و نیوک، یک صحنه تخریب ساختمان را از صفر تا ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای کامپوزیت یک صحنه زنده در Nuke و PhotoShop

NBP5DH1

در این آموزش حرفه ای ، مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند نیوک و فتوشاپ و تکنیک های کامپوزیت و ترکیب یک صحنه زنده را جلوه های گرافیکی ببخشید.در این آموزش مدرس تکنیک های جذابی از کامپوزیت تصاویر را به شما خواهد آموخت. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای قرار دادن یک غول ۳D زنده در یک صحنه زنده با NUKE و Houdini

002b7863

این آموزش به درخواست کاربر عزیز هومن در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با Live Action ها در دو نرم افزار قدرتمند نیوک و هودینی کار کنید. مدرس در این آموزش با استفاده از تکنیک های Composit و دوربین های matchmove، صحنه ای اکشن را طراحی میکند. یک مریضی در شیکاگو شیوع ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش کامپوزیت حرفه‌ای چشم انداز اقیانوس با PhotoShop و Nuke

00320db6_medium

در طول این آموزش مفید و کاربردی شما یاد میگیرید که چطور یک صحنه را با استفاده از تکنیک کامپوزیت (ترکیب)، با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ و نیوک انجام دهید.مدرس به شما می آموزد که چگونه تصاویر ساده خود را وارد فتوشاپ کنید و پس از دستکاری تصاویر با استفاده از نیوک کامپوزیت را به صورت حرفه ای انجام دهید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش کامپوزیت حرفه‌ای با Maya و Nuke

Untitled

این آموزش به درخواست کاربر عزیز علی در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک های رندرگیری حرفه ای صحنه های خود با مایا و همچنین انجام عملیات کامپوزیت پیشرفته با استفاده از نیوک به طور کامل آشنا می شوید. مدرس در این آموزش از منتال ری به گرفتن رندر در مایا استفاده می کند و ... بیشتر بخوانید »