جدیدترین آموزش ها

مایا

دانلود آموزش تصویر سازی واقع بینانه با Vray در Maya

NayfgjD

در این دوره آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه ۰ تا ۱۰۰ ، ساختن تصاویر رئال و واقع بینانه را انجام دهید. کار کردن بر روی HDRI ، جزئیات تصاویر ، استفاده از شات های comping و عنصرهای دوربین های GoPro گوشه ای از تکنیک هایی ست که در این آموزش با آنها آشنا می شوید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش تکنیک Look Development در Maya و Arnold

TrVvvLq

در این دوره آموزشی Charles Chorein یکی از قدرتمندترین حرفه ای ترین VFX کاران در آثاری همچون انیمیشن ها دیزنی است. در این آموزش او قرار است به عمق مفاهیم استفاده ی موتور رندرگیری Arnold در کنار Maya بروذ و به شما بیاموزد چگونه می توانید این مفاهیم رو در طراحی های خود به کار ببرید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی عضله در مایا

دانلود آموزش طراحی عضله در مایا

در این آموزش شما می آموزید چگونه با استفاده از جدیدترین ورژن نرم افزار قدرتمند مایا ۲۰۱۶ ، یک انسان گرگ نما را طراحی کنید. مدرس در این آموزش تمرکز خود را بر روی طراحی عضله ها و ماهیچه ها میگذراد. شما در این آموزش مفید با جزئیات اصول آناتومی بدن آشنا می شوید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ایجاد مو و خز با استفاده از XGen در Maya

دانلود آموزش ایجاد مو و خز با استفاده از XGen در Maya

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از Xgen در Maya شروع به طراحی مو و خز نمایید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه می توانید تبدیل نقشه های بافت به Ptex را در Xgen انجام دهید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش انیمیت کردن کاراکتر برای بازی در Maya

دانلود آموزش انیمیت کردن کاراکتر برای بازی در Maya

در این آموزش استیون جی ولز به شما می آموزد که چگونه شروع به طراحی کردن کاراکتر برای بازی در مایا کنید. مدرس به شما می آموزد که چگونه کاراکترها را حرکت بدید و به صورت فنی تر انیمیت دهی را انجام بدید. در این آموزش شما با تکنیک های پیشرفته ای برای ساده سازی این پروسه آشنا خواهید شد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت محیط بازی تخیلی با استفاده از مایا

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت محیط بازی تخیلی با استفاده از مایا

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند مایا، شروع به طراحی یک محیط بازی تخیلی نمایید. مدرس دراین آموزش تمامی تکنیک های ساخت محیط بازی در مایا را به شما آموزش میدهد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای شبیه سازی انفجار نارنجک در Maya

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای شبیه سازی انفجار نارنجک در Maya

مایا را می توان یکی از غول های نرم افزاری در زمینه طراحی، مدل سازی و شبیه سازی جلوه های ویژه و گرافیکی دانست. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از این نرم افزار شبیه سازی انفجار یک نارنجک را پیاده سازی کنید. مدرس طراحی گرد وغبار و موج انفجار ایجاد شده را ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی و شبیه سازی دود و آتش در مایا

Creating Fire and Smoke using Maya Fluid Effects

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند مایا، شبیه سازی دود و آتش را انجام دهید. مدرس در این آموزش ، شروع به شبیه سازی آتش سوزی در یک خانه مسکونی می کند و شما را با این تکنیک های CG  و VFX در مایا آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Creating Procedural Animation for an Insect in Maya

دانلود رایگان آموزش  Creating Procedural Animation for an Insect in Maya

در این اموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از تکنیک های اسکریپت نویسی MEL، راه رفتن یک مورچه را شبیه سازی کنید. مدرس در این آموزش با استفاده از نرم افزار Maya 2015 ابتدا مورچه را مدلینگ کرده و سپس حرکت آن را شبیه سازی می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ریگ کردن کاراکتر با استفاده از کدنویسی پایتون در مایا

دانلود آموزش حرفه‌ای ریگ کردن کاراکتر با استفاده از کدنویسی پایتون در مایا

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از زبان کدنویسی قدرتمند پایتون، عملیات ریگ کردم کاراکتر را سرعت ببخشید و خروجی های حرفه ای و اصولی را بگیرید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه در کمترین زمان ریگ کردن را به صورت حرفه ای انجام دهید. بیشتر بخوانید »