جدیدترین آموزش ها

vray

دانلود آموزش تصویر سازی واقع بینانه با Vray در Maya

NayfgjD

در این دوره آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه ۰ تا ۱۰۰ ، ساختن تصاویر رئال و واقع بینانه را انجام دهید. کار کردن بر روی HDRI ، جزئیات تصاویر ، استفاده از شات های comping و عنصرهای دوربین های GoPro گوشه ای از تکنیک هایی ست که در این آموزش با آنها آشنا می شوید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش شروع حرفه ای رندرگیری در V-Ray

دانلود آموزش شروع حرفه ای رندرگیری در V-Ray

به جرات میتوان V-ray را یکی از محبوب ترین و قوی ترین موتورهای رندرگیری نام برد. خروجی های با کیفیت در نماهای داخلی و خارجی ، طرح های استودیویی و … نمونه های موفقی از رندرگیری های این موتور است.  بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ و رندرگیری یک نمای داخلی با Vray و ۳DsMax

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ و رندرگیری یک نمای داخلی با Vray و 3DsMax

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک نمای داخلی را از ضفر تا صد با استفاده از تری دی مکس و وی ری به طور کامل طراحی کنید. در بخش اول مدرس به شما می آموزد که چگونه مدل سازی نما را در تری دی مکس انجام دهید و در بخش دوم می آموزید که ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای اصول طراحی ورندرگیری مو و خز در Vray

HhgFrOW

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه شروع به طراحی مو و خز با استفاده از ابزارهای Vray نمایید و سپس با استفاده از آن رندرگیری پیشرفته ای را انجام دهید. در طول این آموزش مدرس به شما می آموزد که چگونه با استفاده از ابزارها، پارامترها و تکنیک های Vray، طراحی و رندرگیری مو برای ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای نورپردازی و رندرینگ یک اتاق خواب با Vray

دانلود آموزش حرفه‌ای نورپردازی و رندرینگ یک اتاق خواب با Vray

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از موترو قدرتمند رندرگیری Vray یک اتاق خواب را نورپردازی و رندرگیری کنید. مدرس در این آموزش از فتوشاپ برای اعمال تکنیک های Post Poduction نیز استفاده می کند و شما را با این تکنیک ها نیز آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان پلاگین VRayPattern برای ۳ds Max

00332256

Vray Pattern یکی از پلاگین های، تری دی مکس و وی ری می باشد، که به شما این اجازه را میدهد، اشکال هندسی پیچیده را بدون مصرف بیش از حد حافظه برای طراحی مورد نظر خود در نظر بگیرید. در این مطلب جدیدترین ورژن این پلاگین قدرتمند برای شما قرار داده شده است. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی یک نمای داخلی با Cinema4D و Vray _ سرویس بهداشتی

H3wOLk0

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Cinema4D و موتور رندرگیری Vray یک نمای داخلی را مدلینگ و رندرگیری کنید. مدر س در این آموزش تمرکز خود را بر روی طراحی نمای داخلی از یک سرویس بهداشتی گذاشته است و این نما را برای شما مدلینگ ، نورپردازی و رندرگیری ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان جدیدترین ورژن موتور رندرگیری Vray برای Sketchup

003452ef

Vray یکی از محبوب ترین و مشهورترین موتورهای رندرگیری می باشد که توانسته در بین طراحان، جایگاه ویژه ای را داشته باشد. امروز شما میتوانید این موتور رندرگیری را برای نرم افزار قدرتمند  Sketchup دانلود کنید و مور استفاده قرار دهید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان جدیدترین نسخه وی ری _ Vray for 3ds Max 2014 – 2015

00332298

Vray را میتوان یک پلاگین یا در اصل یک موتور رندرگیری که رو نرم افزار های مختلف گرافیکی مانند : تری دی مکس ، مایا ، سینما ۴ دی و ….، نصب میشود و اجازه میدهد کاربر تصاویر و آثاری سه بعدی واقعی تر را تولید کند و خروجی بگیرد. در این مجموعه شما جدیدترین نسخه Vray را برای نرم ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای Creating a V-Ray materials

materials-prod

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه برای موتور قدرتمند V-Ray متریال های مورد نیاز خود را بسازید. در این پکیج حرفه ای مدرس به شما می آموزد که چگونه شروع به ساخت متریال های ساده و سپس اقدام به طراحی متریال های پیچیده و حرفه ای نمایید. بیشتر بخوانید »