جدیدترین آموزش ها

Sketchup

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی نمای داخلی با استفاده از SketchUp

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی نمای داخلی با استفاده از SketchUp

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند SketchUp چگونه یک نمای داخلی را طراحی کنید. مدرس در این آموزش تمامی تکنیک های SketchUp در طراحی نمای داخلی منزل را به شما می آموزد. این آموزش یک درک کلی از SketchUp و کاربرد آن در معماری را به شما می دهد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای SketchUp برای معماران : نما

آموزش حرفه‌ای SketchUp برای معماران

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند SketchUp ، شروع به طراحی مدل های معماری از جمله نماهای داخلی و خارجی با جزئیات کامل نمایید. مدرس در این آموزش شما را با تمامی تکنیکها و ابزارهای SketchUp  برای طراحی مدل های معماری آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان جدیدترین ورژن موتور رندرگیری Vray برای Sketchup

003452ef

Vray یکی از محبوب ترین و مشهورترین موتورهای رندرگیری می باشد که توانسته در بین طراحان، جایگاه ویژه ای را داشته باشد. امروز شما میتوانید این موتور رندرگیری را برای نرم افزار قدرتمند  Sketchup دانلود کنید و مور استفاده قرار دهید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Using Match Photo in SketchUp

0034e00c

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند SketchUp، تصاویر ساده را به مدل های سه بعدی معماری از جمله نماهای داخلی و خارجی تبدیل نمایید.مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه تصاویر را وارد نرم افزار SketchUp کرده و سپس مدل های ۳D و ۲D مورد نظر خود را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استفاده از فایل‌های DWG (اتوکد) برای ساخت مدلهای ۳D در SketchUp

00344813_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از فایل های DWG که مربوط به خروجی های نرم افزار اتوکد است، مدل هایی سه بعدی را در نرم افزار قدرتمند SketchUp طراحی کنید.مدرس به شما می آموزد که چگونه پنجره ها، دیوارها و جداره هایی سه بعدی را از نقشه های وارد شده از اتوکد را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی جهان تخیلی با استفاده از SketchUp

darren_front_pg_banner

این دوره آموزشی بیشتر بر روی طراحی محیط های تخیلی برای بازی تمرکز دارد.مدرس در این آموزش اصول ساخت چنین محیط هایی را برای شما تشریح میکند و به شما می آموزش میدهد که چه دید و درکی از معماری این نوع محیط ها باید داشت.در این آموزش مفید و کاربردی شما با بسیاری از تکنیک ها از جمله طرح اولیه, ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی کشتی تخیلی با استفاده از SketchUp

paulworkshop

امروزه تولید فیلم های علمی – تخیلی به بالاترین سطح خود در صنعت فیلم سازی رسیده است.گرافیست هایی که در این زمینه با شرکت های بزرگ فیلم سازی فعالیت می کنند، پول خوبی را به جیب می زنند. در این آموزش مفید و کاربردی که در قالب یک WorkShop سه ساعته برگزار شده است،شما با دنیای از تکنیک های کاربردی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش مدلینگ و رندرینگ نمای داخلی با Modo و SketchUp

e29341e036c89cdc1b49db7d4dcbf223

SketchUp  یک برنامه مدل سازی ۳D برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مانند معماری، عمران، مکانیک، فیلم و همچنین طراحی بازی های ویدئویی است.این برنامه نکات برجسته ای دارد از جمله یک مخزن آنلاین از تمامی مدل های ۳d آماده که مورد نیاز شما است.در این آموزش شما می آموزید که چگونه با استفاده از SketchUp و Modo ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش نرم افزار Sketchup سطح اول

Scene415

دراین آموزش شما نحوه کار با نرم افزا ر Sketchup را می آموزید.نحوه ترسیم مدل های ۲d و ۳d را خواهید آموخت.این آموزش برای تازه کاران و مبتدیان که تازه می خواهند با این نرم افزار آشنا شوند بسیار عالی می باشد.در این آموزش شما سطح اول از یادگیری را طی میکنید، به زودی سطح دوم این آموزش هم برای ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی نمای خارجی با Sketchup و V-Ray

237b678863cc4fb1960bda964be7c3b1

در این آموزش شما یاد میگیرید که چگونه یک صحنه و نمای خارجی را خلق کنید.این آموزش مباحث مدلینگ ، تکسچرینگ ، ساخت متریال ها ، پست پرداکشن و رندرگیری نهایی را پوشش می دهد. بیشتر بخوانید »