جدیدترین آموزش ها

Cinema4D

دانلود رایگان آموزش Creating Motion Graphics with Sketch and Toon in CINEMA 4D

دانلود رایگان آموزش Creating Motion Graphics with Sketch and Toon in CINEMA 4D

در این آموزش شما می آموزید که چگونه حرکت های گرافیکی را با استفاده از Sketch و Toon در نرم افزر قدرتمند Cinema4D شبیه سازی کنید. مدرس درا ین آموزش کاربردی شما را با تکنیک های Mograph نیز در Cinema4D آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت متریال های Vray در Cinema4D

3232ee833ff831b373ff6d0f4f48db73

این آموزش به درخواست کاربر عزیز insanekd در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه متریال های Vray را در نرم افزار قدرتمند Cinema4D برای طراحی نماهای داخلی و خارجی بسازید.  مدرس در این آموزش شما را با تمامی تکنیک های ساخت متریال در Cinema4D برای Vray آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی نمای خارجی با استفاده از Vray و Cinema4D

0031eece

این آموزش به درخواست کاربر عزیز insanekd در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار قدرتمند Cinema4D استفاده کنید و یک نمای خارجی را به سبک واقعی طراحی کنید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه با استفاده از موتور رندرگیری و قدرتمند Vray، نورپردازی، سایه دهی و ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای رندرگیری و نورپردازی در Cinema4D

دانلود آموزش حرفه‌ای رندرگیری و نورپردازی در Cinema4D

در این آموزش مفید و کاربردی شما با عملیات رندرگیری و نورپردازی در نرم افزار قدرتمند Cinema4D، به طور کامل آشنا می شوید. مدرس به طور کامل شما را با تکنیک های نورپردازی داخلی و بیرونی آشنا می کند و رندرگیری بواسطه CGI را برای شما تشریح می کند.در پایان این آموزش شما یک درک قوی از رندرگیری و نورپردازی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای تکنیک های طراحی با حالات Matte Painting

Untitled

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از تکنیک های نرم افزارهای مختلف مانند فتوشاپ ، Cinema4d و  SpeedTree استفاده کنید و تصاویر حرفه ای تحت عنوان Matte Painting طراحی کنید. مدرس در این آموزش در قالب یک پروژه ، به شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای ذکر شده، صحنه ای ۳d از ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای اصول ساخت انیمیشن در Cinema4D

yDVYDFJ

نرم افزار Cinema4D به عنوان یک نرم افزار حرفه ای در زمینه متحرک سازی و موشن گرافیک در جهان شناخته شده است. ابزارهای زیاد و بی نظیر این نرم افزار باعث شده است که خروچی های قابل قبولی عاید طراحان شود. در این آموزش مفید و کاربردی شما از صفر تا صد اصول ساخت اینیمیشن در نرم افزار قدرتمند Cinema4D ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی و ساخت انیمیشن در Cinema4D

XqwthRj

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Cienma4D، انیمیشن یک موجود چهارپا را طراحی کنید.در این آموزش مدرس شما را با تمامی تکنیک های متحرک سازی و انیمیت کردن در Cinema4D آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی یک نمای داخلی با Cinema4D و Vray _ سرویس بهداشتی

H3wOLk0

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Cinema4D و موتور رندرگیری Vray یک نمای داخلی را مدلینگ و رندرگیری کنید. مدر س در این آموزش تمرکز خود را بر روی طراحی نمای داخلی از یک سرویس بهداشتی گذاشته است و این نما را برای شما مدلینگ ، نورپردازی و رندرگیری ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی یک نمای داخلی با Cinema4D و Vray _ عتیقه فروشی

1433962444_xcaemvya

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Cinema4D و موتور رندرگیری Vray یک نمای داخلی را مدلینگ و رندرگیری کنید. مدر س در این آموزش تمرکز خود را بر روی طراحی نمای داخلی از یک عتیقه فروشی می کند و این نما را برای شما مدلینگ ، نورپردازی و رندرگیری ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای X Particles در Cinema 4D

D5biUpG

سیستم ذرات یکی از محبوبترین سیستم های در بین نرم افزارهای گرافیکی قدرتمند است که هر کدام از نرم افزارهای بزرگ مانند تری دی مکس، مایا و …. سیستم ذره ای مربوط به خود را دارند. در این آموزش مفید و کاربردی شما به طور کامل با سیستم ذره ای در نرم افزار قدرتمند Cinema4D که X Particles نام دارد آشنا ... بیشتر بخوانید »