جدیدترین آموزش ها

اندروید

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت بازی ۲D برای اندروید و آیفن بدون کدنویسی

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت بازی 2D برای اندروید و آیفن بدون کدنویسی

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک بازی دو بعدی را برای اندروید و آیفن ، بدون اینکه یک خط کدنویسی کنید بسازید. مدرس Ron Gonzalez در این آموزش شما را با تکنیک های Html5 و ساختار فلش برای ساخت بازی برای موبایل آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌‌ای ساخت نرم افزارهای Mobile Web

logosm(2)

در این آموزش فوق العاده مفید و کاربردی، مدرس Chris Minnick به شما می آموزید که چگونه ساختمان نرم افزارهای موبایل تحت وب را پیاده سازی کنید.مزیت اینگونه نرم افزارها این است که در سیستم عامل های مختلف موبایل از جمله اندروید و IOS قابل اجرا هستند. زبانهایی که مدرس برای ساخت این نرم افزارها در این آموزش به کار می ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش کار با صدا و تصویر در کدنویسی اندروید

Pxxx

در این آموزش حرفه ای و کاربردی شما به عنوان یک کدنویس گوشی های اندرویدی می آموزید که چگونه از تکنیک های صدا و تصویر در ساخت برنامه های کاربردی خود استفاده کنید. مدرس به شما می آموزد که چگونه دوربین گوشی را در اختیار بگیرید و Gps را فعال کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای، پیاده سازی ۱۰ پروژه اندروید

00318f49_medium

اندروید را میتوان یکی از داغترین تکنولوژی های موبایل دانست که امروزه بازار تلفن های هوشمند را در دست دارد. کدنویس هایی که در این زمینه فعالیت میکنند، هزینه های هنگفتی را به جیب میزنند.در این آموزش مفید و کاربردی مدرس به صورت پروژه محور و با پیاده سازی بیش از ۱۰ پروژه کاربردی به شما می آموزد که چگونه ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت بازی دو بعدی برای اندروید با Unity3D

1423035463_przxbqs4

آیا می دانید بازی هایی که در سال ۲۰۱۳ ساخته شدند، هزینه یی نزدیک به ۱۳ میلیارد دلار را به جیب شرکت های سازنده این بازی سرازیر کردند و همین آمار در سال ۲۰۱۴ به ۱۷ میلیارد دلار رسید؟شاید این آموزش برای شما فرصت بزرگی باشد تا تنبلی را کنار بگذارید و وارد دنیای ساخت بازی برای سیستم عامل محبوب ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای اصول طراحی برنامه های اندروید (قسمت دوم)

1423035463_przxbqs4

طراحی و ساخت برنامه ها، بازی ها و نرم افزار های اندروید در کشور تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سبک های کدنویسی و طراحی شده است.در این آموزش کامل، مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه برنامه های اندروید را با استفاده از زبان کدنویسی جاوا و محیط اکلیپس طراحی و پیاده سازی کنید.مدرس در این آموزش کار خود ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش کامل برنامه نویسی اندروید با Android Studio : ساختن برنامه مانند یک حرفه‌ای

00318f49_medium

محیط های IDE زیادی برای ساختن برنامه های سیستم عامل محبوب موبایل در این روزها، یعنی اندروید، ایجاد شده اند.محیط های که با زبان های کدنویسی مختلف همخوانی دارند، از ویژوال استودیو با سی شارپ تا اکلیپس و اندروید استودیو که با جاوا کدنویسی می شوند. اما محیط IDE جدید گوگل، یعنی Android Studio  این روزها سروصدای زیادی را به پا ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای اصول طراحی برنامه های اندروید (قسمت اول)

00318f49_medium

طراحی و ساخت برنامه ها، بازی ها و نرم افزار های اندروید در کشور تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سبک های کدنویسی و طراحی شده است.در این آموزش کامل، مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه برنامه های اندروید را با استفاده از زبان کدنویسی جاوا و محیط اکلیپس طراحی و پیاده سازی کنید.مدرس در این آموزش کار خود ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت برنامه چت حرفه‌ای برای اندروید از ابتدا

00318f49_medium

در این آموزش مفید و کاربردی که به صورت پروژه محور می باشد، شما می آموزید که چگونه یک نرم افزار چت برای سیستم عامل اندروید طراحی کنید و در گوشی های اندرویدی خود نصب کرده و استفاده کنید.مدرس یک برنامه چت حرفه‌ای را طراحی می کند و شما در همین حال تکنیک های بسیاری را برای ساخت برنامه های ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت بازی اندروید با Unity

Blogpost-520x248

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه نرم افزار یونیتی خود را تنظیم کنید و چه پیش نیاز هایی را بر روی آن نصب کنید، تا بتوانید با استفاده از موتور بازی سازی معروف و قدرتمند یونیتی برای اندروید بازی بسازید.مدرس در این آموزش یک بازی کوچک را شبیه سازی میکند و پس از آن به ... بیشتر بخوانید »