جدیدترین آموزش ها

Modo

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ یک ماشین قدیمی با Modo

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ یک ماشین قدیمی با Modo

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند modo ، یک ماشین کلاسیک قدیمی را مدلینگ کنید. مدرس در این آموزش با بیش از ۷ ساعت فیلم آموزشی، شما را با تکنبک های مدلینگ پیچیده در Modo به صورت کامل آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش استفاده از Modo در Cinema4D

دانلود رایگان آموزش استفاده از Modo در Cinema4D

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار قدرتمند Modo در کنار نرم افزار Cinema4D استفاده کنید. مدرس در این آموزش مفید و کاربردی شما با تمامی تکنیک های Modo برای سرعت در روند کار Cinema4D آشنا می شوید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش جامع و حرفه ای مدلینگ ماشین در Modo

modo-automotive-techniques-large

در این آموزش جامع، مفید و کاربردی، شما به طور کامل و جامع با نحوه مدلینگ ماشین در نرم افزار قدرتمند Modo ، آشنا می شوید. مدرس در این آموزش شما را مهمان ۱۵ ساعت آموزش فوق حرفه ای با تکنیک های ناب در مدلینگ اتومبیل های پیشرفته می کند. مدرس در این آموزش هیچ چیزی را از قلم نمی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت محیط بازی با استفاده از Modo و Substance Designer

00346221_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای Modo و Substance Designer محیط یک بازی را به صورت حرفه ای طراحی کنید.مدرس کار خود را با نرم افزار Modo شروع می کند و عملیات مش فیوژن، پروفایل ها و بافت دهی را در آن انجام می دهد.جزئیات را در Substance Designer انجام میدهد و ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‎ای رندرگیری یک نمای داخلی در Modo

b20hvd4

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Modo یک نمای داخلی را رندرگیری نمایید. مدرس به طور کامل به شما می آموزد که چگونه با استفاده از MODO محیط خود را طراحی کنید و سپس با استفاده از تکنیک های رندرگیری، یک رندر با کیفیبت را از نمای داخلی طراحی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ ماشین بوگاتی در Modo

0010c921_medium

یکی از دغدغه های طراحان همیشه مدل سازی اشیاء پیچیده بوده است، مدل هایی مانند ماشین های مختلف که پرکاربرد هم هستند.در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده ا زنرم افزار قدرتمند Modo مدلینگ یک ماشین مدل بوگاتی را از ابتدا تا انتها انجام دهید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ۱۲ اصول ساخت انیمیشن در Modo

00336777

این آموزش به درخواست کاربر عزیز amir.forsaty در استادشو قرار گرفت. همیشه ساختن انیمیشن و متحرک سازی جزء اهداف یک طراح می باشد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار Modo انیمیشن هایی با کیفیت را طراحی کنید.مدرس در این آموزش شما را با ۱۲ اصول ساخت انیمیشن آشنا می کند، که با ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Rigging اولین کاراکتر شما با Modo

eee11533d0_9

در این آموزش مفید و کاربردی شما با مفهوم ریگ کردن و ابزارهای موجود در نرم افزار Modo برای اینکار به طور کامل آشنا می شوید.در ابتدای این آموزش مدرس به شما می آموزد که چگونه کاراکتر مورد نظر را اسکلت دهی کنید و در ادامه به شما می آموزد که به چه صورت یک سیستم کنترل انیماتور با محدودیت خاص ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مقدمه و شروع Rigging در Modo

002fe2f6_medium

این آموزش مفید یک درک صحیح از استفاده  ابزارهای ریگ کردن در نرم افزار Modo را به شما می دهد.شما با اصول اولیه مانند انتساب اشیاء به یکدیگر، قواعد نام گذاری و ساخت زنجیره ای از اشیاء به هم وابسته برای شروع ریگ کردن آشنا می شوید.در ادامه با نحوه کار سیستم معکوس سینماتیک MODO ، پیوند کانال و نحوه کار با ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش رایگان ریگ کردن سریع در Modo : قسمت سوم

1411048011_3im0mh45

به سری آموزشی ریگ کردن در نرم افزار MODO خوش آمدید.این مجموعه، یک مجموعه آموزشی فوق العاده است زیرا در طی آموزش نکاتی را به کاربران گوشزد میکند که بسیار مفید میباشد.این آموزش مفید در سه قسمت تمامی ابزارها و تکنیک هایی را که شما عزیزان برای عمل ریگ کردن کاراکترهای مختلف نیاز داشته باشید را به شما یاد میدهد.در ... بیشتر بخوانید »