جدیدترین آموزش ها

Toom Boom

دانلود رایگان آموزش ساخت یک انیمیشن ساده با Toon Boom Studio

دانلود رایگان آموزش ساخت یک انیمیشن ساده با Toon Boom Studio

Toon Boom Studio یکی از نرم افزارهای ساخت انیمیشن هست که این روزها محبوبیت زیادی رو در بین آماتورها و حتی حرفه ای ها با ایده های ساده پیدا کرده است. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار Toon Boom Studio یک انیمیشن ساده را بسازید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مقدمه ای بر نور و سایه زنی در Toon Boom Harmony

دانلود رایگان آموزش مقدمه ای بر نور و سایه زنی در Toon Boom Harmony

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تکنیک های سایه زنی و نورپردازی در نرم افزار Toon Boom Harmony که برای ساخت انیمیشن مورد استفاده قرار میگیرد آشنا می شوید. مدرس در این آموزش مفید و کاربردی با ارائه یک مثال کاربردی به شما می آموزد که چگونه از تکنیک های نورپردازی در نرم افزار قدرتمند  Toon Boom Harmony استفاده کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای استفاده از تکنیک های شکل گیری در Toon Boom Harmony

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای استفاده از تکنیک های شکل گیری در  Toon Boom Harmony

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از تکنیک های شکل گیری کاراکتر به صورت اتوماتیک در نرم افزار Toon Boom Harmony که یک نرم افزار قدرتمند برای ساخت بازی و انیمیشن هست استفاده کنید. مدرس در این آموزش یک درک قوی از ساخت کاراکترها با این تکنیک به شما می دهد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ریگ کردن پیشرفته کاراکتر در Toon Boom Harmony

دانلود رایگان آموزش ریگ کردن پیشرفته کاراکتر در Toon Boom Harmony

با پیشرفت نرم افزارهای ساخت انیمیشن و کارتون، کیفیت این نوع آثار نیز بیشتر شده است. یکی از نرم افزارهایی که در زمینه ساخت انیمیشن های کارتونی موفق ظاهر شده است، نرم افزار Toon Boom Harmony بوده است. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از Toom Boom برای ریگ کردن یا به اصطلاح متحرک کردن پیشرفته ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش اصول طراحی کاراکتر و متحرک سازی آن در Toon Boom Harmony

003589be_medium

در این آموزش از نرم افزار Toon Boom Harmony شما می آموزید که چگونه یک کاراکتر را طراحی کنید و سپس اصول متحرک سازی را روی آن پیاده سازی کنید. مدرس نیز در این آموزش مفید و کاربردی به شما می آموزد که عضلانی کردن کاراکتر را انجام  دهید. این آموزش درک صحیحی از اصول کاراکترسازی برای بازی و انیمیشن را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت انیمیشن _ از طراحی روی کاغذ تا انیمیت

1431333156_62f560c

در این آموزش مفید و کاربردی شما با تمامی اصول مبتدی تا پیشرفته ساخت و طراحی انیمیشن به طور حرفه ای آشنا می شوید. مدری در این آموزش شما را با تکنیک های سنتی و پیشرفته ساخت انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت انیمیشن چندگانه با Toon Boom Animate Pro

00322250

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Toon Boom یک انیمیشن چند گانه رو طراحی کنید.مدرس به شما می آموزد که چگونه از مفهوم عمق در لایه های مختلف سه بعدی خود استفاده کنید، او به شما خواهد آموخت که تنظیمات دوربین را به چه نحوی انجام دهید تا لایه های ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ایجاد یک چرخه راه رفتن برای کاراکتر با Toon Boom Animate Pro

1417619123_ashampoo_snap_2014.12.03_18h33m33s_003_

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار Toon Boom Animate Pro که برای ساخت انیمیشن مورد استفاده قرار میگیرد، راه رفتن یک کاراکتر را پیاده سازی کنید.مدرس به شما می آموزد که چگونه با استفاده از keyFrame ها زمان های راه رفتن را تنظیم کنید و در ادامه KeyFrame ها را بهم ... بیشتر بخوانید »