جدیدترین آموزش ها

Html 5

دانلود رایگان آموزش تبدیل فایل PSD به Html با فتوشاپ و Dreamweaver

psd-to-html-conversion

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند فتوشاپ و Dreamweaver، چگونه یک قالب وب سایت که در فتوشاپ طراحی شده است را تبدیل به کدهای Html کنید. در این آموزش مدرس به شما می آموزد که چگونه طرح قالب مورد نظر خود را در فتوشاپ با استفاده از ابزارهای مختلف  طراحی ... بیشتر بخوانید »

چگونه برای اسکرول کردن صفحات وب افکت انیمیشنی طراحی کنید ؟

page-scroll-effects-featured

طراحی صفحات وب پیشرفته این روزها، یکی از پردرآمد ترین شغل ها در بازار ایران به حساب می آید، در صورتی که شما یک حرفه ای باشید و بتوانید به عنوان یک متخصص تمام عیار در این زمینه فعالیت کنید. در این آموزش قصد دارم به شما آموزش بدم که چطور می توانید با استفاده از Htnl 5 ، Css ... بیشتر بخوانید »

معرفی ۱۰ فریمورک بر اساس Css 3 , Html 5 و JavaScript برای برنامه‌نویسان موبایل (قسمت اول)

ionic

این روزها اشتهای کاربران کامپیوتر، برای یادگیری نحوه ساخت برنامه های موبایل از چمله اندروید زیاد شده است. از طرف دیگر توسعه دهندگان و برنامه نویسان این حوزه به دنیال یافتن چارچوب و فریمورکی برای پیاده سازی هرچه راحت تر، برنامه های خود هستند. این فریمورک های می توانند خبر خوبی باشند برای دوستانی که سر رشته خاصی از کدنویسی ندارند، ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای طراحی پس زمینه های ویدئویی برای وب سایت با Html5

00359730

با ظهور تکنولوژی های جدید مانند Htnl 5  و Css3 شاید انقلابی در طراحی وب سایت های اینترنتی شده ایم. روزانه وب سایت هایی را مشاهده میکنیم که از لحاظ ظاهری بسیار شیک و زیبا هستند. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از Html5، یگ پس زمینه ویدئویی را برای وب سایت طراحی ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی و ساخت برنامه های موبایل با Html 5

003593f2_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های وب، شروع به طراحی برنامه های پرطرفدار موبایل نمایید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که پگونه می توانید با استفاده از Html 5  ، Css3 ، جاوا اسکریپت و AngularJs برنامه هایی برای اندروید و IOS طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای انیمیشن سازی در وب با CSS3 ،Javascript و HTML5

0034129c

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ها وزبان های کدنویسی در سمت وب، همه چیز در طراحی وب سایت ها ممکن شده است. از ساخت بازی، تا طراحی انیمیشن ها حرفه ای در ساختار وب، امروزه در بعضی از قالب های وب سایت های حرفه ای به چشم میخورد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش رایگان طراحی قالب سایت با Html5 و Css3 در ۴ ساعت

0034d49e_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک قالب وب سایت را از ابتدا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب ، یعنی Css3 و Html5 طراحی کنید. مدرس در ابتدا به شما می آموزد که چگونه می توان، قالب را در فتوشاپ طراحی کرد و سپس آن را به کدهای Html و Css تبدیل ... بیشتر بخوانید »

خرید پستی کامل‌ترین مجموعه آموزشی طراحی قالب‌های مدرن وب سایت با Html5 و Css3

کامل‌ترین مجموعه آموزشی طراحی قالب‌های مدرن وب سایت با Html5 و Css3

امروزه با بزرگ شدن سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی مختلف بازار طراحی و کدنویسی وب سایت و قالب های مربوط به آن ها بسیار داغ شده است. شرکت های بزرگ برنامه نویسی و طراحی وب سایت، در حال جذب متخصصین حرفه ای برای نیروی کار خود هستند و این بازار شور و حال خودش را دارد، اما ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی وب سایت های مدرن با Html5 و Css3

003145d6_medium

در این آموزش مفید و کاربردی، مدرس  راشل اندرو به شما می آموزد  که چگونه با استفاده از جدیدترین تکنولوِژی های طراحی قالب های وب سایت، یعنی Html5 و Css3 وب سایت هایی به سبک وب سایت های مدرن طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ساخت بازی تحت وب با JavaScript و Html 5

0031b41e

در این آموزش بسیار مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه تمامی مراحل ساخت یک بازی تحت وب را با استفاده از Html 5  و JavaScript ، انجام دهید.مدرس تکنیک هایی بسیار پیشرفته از جمله : sprite exportation and animation ، فیزیک موتور بازی، استفاده از تکنیک HiDPI ، کدنویسی بازی، طراحی UI و منطق بازی و همچنین سیستم ... بیشتر بخوانید »