جدیدترین آموزش ها

Unreal 4

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی باران، صاعقه و افکتهای نوری Unreal Engine

7ZxJ1mO

موتور بازی سازی Unreal Engine یکی از قویترین موتورهای ساخت بازی های کامپیوتری به حساب می آید. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از این موتور بازی سازی قدرتمند، محیط یک بازی را طراحی کنید که در آن محیط باران در حال باریدن است و صدای صاعقه وحشت آفرین شده است.مدرس در این آموزش ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ایجاد جلوه های گرافیکی در Unreal Engine

0031bd55_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از مایا و موتور بازی سازی Unreal برای بازی های خود جلوه های ویژه را پیاده سازی کنید و علاوه برآن مدرس به شما خواهد آموخت که چگونه متریال های خود را ویرایش کنید و رندر نهایی بازی خود را به بهترین شکال آماده کنید.در پایان این آموزش ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه ای افکت Post Processing در Unreal Engine

j4zH3zQGWSIWAVL3KFM4YP4creXWmlEG

به طور حتم تا به حال در بازی های کامپیوتری دیده اید، وقتی به حریف خود ضربه ای وارد میکنید، نور یا اشعه ای خاص از آن ساطع می شود و یا رنگ آن عودر این آموزش بسیار مفید و کاربردی شما با بسیاری از تکنیک ها و پارامترهای Post Processing در موتور بازی سازی Unreal Engine آشنا می شوید.مدرس به شما ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ایجاد یک خودرو چرخ دار در Unreal Engine

1418050743_ivcb35fm

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از با استفاده از موتور بازی سازی قدرتمند Unreal یک ماشین چرخ دار متحرک را طراحی کنید و آن را در یک بازی سوم شخص مورد استفاده قرار دهید.مدرس در این آموزش از ابتدا به شما نشان میدهد که چگونه این ماشین را وارد بازی کرده و آن را طراحی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش مقدمه‌ای بر سیستم ذره‌ای در موتور بازی‌سازی Unreal

1416407259_706qqc49

در این سری آموزشی  شما در مورد چگونگی استفاده از سیستم ذرات و برخی از تکنیک های استفاده از آن به صورت حرفه ای در موتور بازی سازی Unreal آشنا می شوید.مدرس به طور کامل شما را با تمامی شکل های ماژول در سیستم ذره ای آشنا می کند و نحوه استفاده از آنها را برای ساخت بازی حرفه ای ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش سریع Unreal Engine 4 (قسمت اول)

1732-render_1040

این آموزش به درخواست کاربر عزیز محمد در سایت قرار گرفت. در این سری از آموزش شما با اصول ساخت محیط بازی با unreal Engine4 آشنا میشوید.مراحل مختلف کار با این محیط مانند : باز کردن و ایجاد کردن پروژه های جدید و همچنین کار با ابزارهای مورد نیاز در قسمت اول این آموزش بیشتر به چشم می آیند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش اولین روز شما با Unreal Engine 4

1407051392_g5yu9syp

در این سری آموزشی شما تمامی اصول کار با موتور بازی سازی Unreal Engine 4 را به صورت گام به گام خواهید آموخت.آموزش با اصول اولیه کار با محیط نرم افزار مربوطه شروع میشود و پس از آن مباحث مربوط به UI و درک بهتر آن را برای شما آسان تر میکند. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش Digital Tutors – Introduction to Blueprint in Unreal Engine

1405599374_cvmfspxg

در این آموزش شما یاد می گیرید که چگونه با موتور بازی سازی Unreal ، بدون یک خط کدنویسی تعامل برقرار کنید.در این آموزش شما فرا خواهید گرفت که چگونه یم محیط بازی را با Unreal طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود Unreal Engine 4.2.0 source code plus Optional Files

a96SYPY

این مطلب به درخواست کاربر گرامی محمد در سایت قرار گرفت. امروز بسته های اضافی از موتور بازی سازی unreal را برای استفاده شما عزیزان در سایت قرار می دهیم.به گفته سایت سازنده قابلیت های بسیار انعطاف پذیر توسط این بسته ها به unral4 افزوده خواهد شد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش معرفی متریال ها در Unreal 4

3f4e7ea408173a2a09270975967eb9f3

این آموزش به درخواست کاربر گرامی محمد در سایت قرار گرفت. در این آموزش شما نحوه ساخت متریال و دستکاری آنها را در موتور بازی سازی Unreal 4  را خواهید آموخت. این آموزش به صورت پروژه محور پیش می رود و متریال های مختلف در زمینه های گوناگون را ایجاد و شما را در این زمینه استاد میکند.این آموزش برای دوستان ... بیشتر بخوانید »