جدیدترین آموزش ها

Ajax

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای JavaScript و Ajax را غورت بدهید

1404538484_002dd4de

شاید بتوان قرن ۲۱ را، قرن تکنولوژی ها کامپیوتری نامید.یکی از این تکنولوژی ها ، تکنولوژِی طراحی صفحات وب بوده است.پلت فرم ها و بسترهای زیادی در این عرصه ظهور کرده اند، که جاوا اسکریپت و آجاکس، گل سرسبد این پلت فرم ها و زبان های کدنویسی سمت وب هستند. در این آموزش مفید و کاربردی شما به طور کامل ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ساخت وب سایت پویا با Ajax و Jquery

1415197423_brzsu6ht

در این آموزش مفید و کاربردی  Richard Stibbard، به شما می آموزد که چگونه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های وب ، وب سایت هایی را طراحی کنید، که هنگام بروز رسانی بخشی از وب سایت، کل قالب آن Refresh نشود. این تکنیک با استفاده از Ajax و در کنار آن Jquery قابل پیاده سازی و اجرا می باشد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش اصول Ajax در طراحی وب سایت

002fe61e_medium

Ajax یکی از فناوری های مهم در طراحی وب سایت است، که اجازه می دهد JavaScript وارد حوزه سمت سرور شود.این تکنولوژی به صفحات وب سایت اجازه میدهد، که اطلاعات مورد نیاز خود را بدون Reload کردن مجدد صفحه تازه سازی کنند و این امر باعث میشود که کاربر منتظر Load کامل صفحه مورد نظر خود نباشد.در این دوره آموزشی ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش توسعه و ساخت پلاگین های جی کوئری

1409581778_ashampoo_snap_2014.09.01_18h57m44s_033_

در این دوره آموزشی شما اصول طراحی و توسعه پلاگین های جی کوئری را فرا می گیرید.شما نحوه ساخت پلاگین های مختلف برای استفاده از در وب سایت خود را با گسترش کتابخانه Ajax را در این مجموعه آموزشی مفید را به سادگی خواهید آموخت. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش ساخت وب سایت داینامیک با PHP – Mysql و JavaScript

1407092432_ashampoo_snap_2014.08.03_23h26m59s_001_

این دوره آموزشی به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از PHP , Mysql  و جاوا اسکریپت بتوانید وب سایت هایی پویا و داینامیک را طراحی کنید.مدرس در این آموزش به شما یاد میدهد که وقتی داده های وب سایت شما زیاد شد، چگونه وب سایت خود را مدیریت کنید تا آسیبی به آن نرسد.استادشو توصیه میکند این ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه ای

c0ba60fb3b0e1b2c52d1a38d9bf5fbfd

در این آموزش بی نظیر شما همه چیز را از ابتدا برای تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه ای خواهد آموخت.مطمئنا شما برای استخدام شدن در شرکت های مختلف برنامه نویسی باید تسلطی بر این مبحث در حوزه های مختلف آن داشته باشید.در این آموزش شما با تمامی جنبه های طراحی وب و تکنیک های آن از جمله : ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مفاهیم پایه ای Ajax

ajax

در این سطح از این آموزش شما با مفاهیم پایه ای زبان تحت وب Ajax آشنا می شوید.در ابتدای این آموزش شما با ساده ترین تعاملات در Ajax آشنا خواهید شد ، اما در ادامه مدرس به شما نحوه ساخت یک سرور چت و مباحث از این قبیل را برای شما در نظر می گیرد.بع از پایان این آموزش تفکر ... بیشتر بخوانید »