جدیدترین آموزش ها

Solidworks

دانلود رایگان آموزش SolidWorks الکتریکی – اصول شماتیک

002f69f3

این آموزش به درخواست کاربر عزیز Ahmady30 در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار SolidWorks الکتریکی برای انجام پروژه های برقی خود استفاده کنید.مدرس به شما می آموزد، که چگونه ترمینال های مختلف، اصول نقشه کابل کشی و PLC را در این نسخه از نرم افزار SolidWorks پیاده سازی ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای طراحی و ساخت تیغه‌های آسیاب بادی در SolidWorks

FnwvlUc

در این آموزش حرفه ای و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار SolidWorks، مدل هایی را مدلینگ کنید که پیچیدگی خاصی مانند ورق هایی با خم های خاص داشته باشد. مدرس درهمین راستا به شما می آموزد، که چگونه پره ها و تیغه های یک آسیاب بادی را با استفاده از ابزارها و تکنیک های ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت انیمیشن در SolidWorks

1421268011_6p5x5bwz

با مجموعه جدید شرکت InfiniteSkills ، با عنوان SolidWork به صورت پروژه محور در خدمت شما دوستان عزیز استادشو هستیم.در این مجموعه جدید و کاربردی شما با مهارت های ایجاد انیمیشن در نرم افزار محبوب SolidWorks آشنا می شوید.در این مجموعه مفید و کاربردی مدرس به شما می آموزد که چگونه انیمیشن هایی پیچیده را با استفاده از روش های ساده و ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش رندرینگ و تجسم معماری در SolidWorks 2015

1421267715_2c9wycnh

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار جدید و قدرتمند SolidWorks ، مدلینگ و رندرینگ، نماهای معماری مختلف را انجام دهید.مدرس Matt Perez به شما می آموزد که چگونه از دوربین ها، متریال ها و پلن های مختلف استفاده کنید.در این آموزش شما با تکنیک ها و ابزارهای جدید برای نورپردازی صحنه ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مدلینگ قطعات داخلی موتور سیکلت در SolidWorks

002f9a5b

نرم افزار SolidWorks یک نرم افزار قدرتمند و کاربردی برای افرادی است که در زمینه طراحی قطعات مکانیکی فعالیت دارند مورد استفاده قرار میگیرد.در این آموزش مفید لئون ون به شما می آموزد که چگونه با استفاده از ابزارهایی که در نرم افزار SolidWorks وجود دارد بتوانید به قطعات داخلی یک موتور سیکلت را مدلینگ کنید، این آموزش که به ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مدل سازی سریع در Solidworks

1406314662_52grom9o

در این آموزش شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند Solidworks، بتوانید اقدام به مدلینگ سریع کنید.این آموزش شما را با کلیه ابزار ها و همچنین استفاده از KeyShot ها برای طراحی یک مدل کامل آشنا میکند. بیشتر بخوانید »