جدیدترین آموزش ها

Asp.Net

دانلود رایگان آموزش ساخت بازی حافظه با SignalR

Pxxx

ASP.NET SignalR یک کتابخانه برای که به برنامه های وب شما، قابلیت بلادرنگی/ ارتباط دو طرفه را اضافه میکند. در این آموزش کاربردی و مفید شما می آموزید که چگونه با استفاده از این کتابخانه، یک بازی تحت وب دو نفره را بسازید.این بازی برپایه MVC4 نوشته می شود. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت CMS با استفاده از ASP.NET MVC5

1419361901_ashampoo_snap_2014.12.23_10h16m59s_011_

بهترین راه برای یادگیری یک زبان یا پلتفرم، ساختن چیزی با آن است و این دقیقا همان چیزی است که در این آموزش مدرس از آن استفاده میکند.در این آموزش مفید و کاربردی مدرس به شما می آموزد که چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ در قالب ASP.NET MVC5 یک CMS را پیاده سازی کنید.این آموزش شما را ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ASP.Net MVC مبتنی بر پروژه محوری

002ecc53

در این مجموعه آموزشی ASP.Net MVC ، که مبتنی بر پروژه  است ، شما با نحوه طراحی و کدنویسی برنامه های وب در حالت MVC آشنا می شوید.این آموزش به اندازه ای روان درباره MVC صحبت میکند که شما به راحتی با تمامی زوایای کدنویسی در این حالت آشنا می شوید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ساخت یک Cms با Asp.Net

1405095189_002df6ac (1)

در این دوره آموزشی شما به سادگی چارچوب کار با صفحات Asp.Net را فرا میگیرید.کافی است تا Jeremy McPeak را در این آموزش دنبال کنید ، او به شما می آموزد که چگونه یک Cms را به صورت کاملا تابع گرا طراحی و کدنویسی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی وب به‌ کمک ASP.NET 4

asp

با سلام خدمت دوستان و کاربران استادشو… ASP.NET یکی از مهم‌ترین زبان‌هایی است که در زمینه برنامه‌نویسی تحت وب ، در بین کاربران سراسر دنیا بسیار رایج شده است. برخلاف آنچه که اکثر کاربران فکر می‌کنند که ASP.NET  نسخه‌ی جدیدی از Classic ASP است ، باید گفت که اصلا چنین نیست. بلکه ASP.NET یک تکنولوژی کاملا جدیدی تلقی می‌شود . قابل ذکر است که ASP.NET یکی از ... بیشتر بخوانید »