جدیدترین آموزش ها

Blender

دانلود رایگان آموزش طراحی انیمیشن در Blender

دانلود رایگان آموزش طراحی انیمیشن در Blender

در این آموزش مفید و کاربردی شما به صورت گام به گام با ابزارهای طراحی انیمیشن در بلندر آشنا می شوید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه اشیاء مختلف را وارد صحنه طراحی کنید و انیمیت های مورد نظر خود را به آنها اعمال کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش مدلینگ سه بعدی با Blender برای بازی های Unity

دانلود آموزش مدلینگ سه بعدی با Blender برای بازی های Unity

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم  افزار قدرتمند بلندر برای طراحی مدل های سه بعدی برای بازی سازی در موتور بازی سازی یونیتی استفاده کنید. طراحی کاراکترهای سه بعدی، ساختمان ها و محیط های ۳D بازی از جمله گزینه هایی است که در این آموزش توسط مدرس بازگو می شود. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه ای طراحی کاراکتر بازی با Blender

دانلود آموزش حرفه ای طراحی کاراکتر بازی با Blender

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از نرم افزار قدرتمند بلندر برای طراحی کاراکترهای پیچیده بازی استفاده کنید. مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه گره ها و منوهای پچیده را پیاده سازی کنید. در این ویدئوی آموزشی شما مهارت های مدلینگ،بافت دهی و رندرگیری کاراکتر بازی را می آموزید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای Blender – Rigging Vehicles with Automatic Suspension

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای Blender – Rigging Vehicles with Automatic Suspension

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند بلندر شروع به ریگ کردن ، یک وسیله چرخ دار کنید. مدرس به طور کامل در این آموزش حالات حرکت به جلو ماشین را با استفاده از چرخ هایش برای شما Rig می کند و شما را با تکنیک های Rig در Blender ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی محیط واقعی در Blender

دانلود آموزش حرفه‌ای طراحی محیط واقعی در Blender

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک محیط واقعی گرایانه را با استفاده از نرم افزار قدرتمند Blender طراحی کنید. مدرس در این آموزش یک چشم انداز از محیط زیست طبیعی را مدلینگ میکند و به شما می آموزد که چگونه سنگ، بوته، گیاه و … را طراحی کنید. این آموزش تکنیک های خیره کننده ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای مدلینگ و رندرینگ کفش در Blender و keyShot

00352656_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند بلندر ، keyShot و فتوشاپ، یک جفت کفش سه بعدی را مدلینگ کنید.مدرس در این آموزش، تکنیک ها و ابزارهای بسیاری را از مدلینگ ۲D و ۳D را در نرم افزارهای ذکرشده به شما می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش Rigging a Cartoon Character in Blender

0034da9a_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از صفر تا صد یک کاراکتر را در نرم افزار قدرتمند بلندر ریگ کنید. مدرس در این آموزش به شما تکنیک ها و ابزارهای زیادی را از ریگ کردن و حرکت دادن به کاراکتر را به شما می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ریگ کردن یک ربات در Blender

00346f01

بلندر یک نرم افزار قدرتمند در زمینه گرافیک سه بعدی می باشد و میتوان گفت یکی از بهترین گزینه ها در زمینه ریگ کردن مدل های سه بعدی برای بازی و انیمیشن می باشد.در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه یک انسان رباتی را اسکلت بندی کرده و سپس عملیات ریگ را بر روی آن اعمال ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای طراحی یک نمای داخلی در Blender

bhBN6uR

Blender را می توان یکی از نرم افزارهای جدید و حرفه ای معرفی کرد، که توانسته است با قابلیت های مختلف خود در عرصه نرم افزارهای گرافیکی توجه گرافیست ها رو به خود جلب کند. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند بلندر یک نمای داخلی را از ابتدا مدلینگ ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش طراحی و مدلینگ اجسام تخیلی در Blender

00347b89_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار قدرتمند بلندر، مدلهایی تخیلی و پیجیده را مدلینگ کنید. در این آموزش مدرس در قالب یک پروژه، مذلی از یک نگهدارنده فضایی را برای شما از ابتدا ت انتها مدلینگ می کند. بیشتر بخوانید »