جدیدترین آموزش ها

اتوکد

دانلود آموزش حرفه‌ای کار با سطوح در AutoCAD Civil 3D

DH6qhqn

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه سطوح مختلف را در AutoCAD Civil 3D طراحی کنید. چگونگی نمایش، حاشیه نویشی سطوح، استفاده از سطح های مختلف از گزینه هایی است که در این آموزش توسط مدرس مطرح می شود. در پایان این آموزش شما یک درک قوی از طراحی سطوح مختلف در AutoCAD Civil 3D خواهید داشت. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای تبدیل مدلهای ۳DsMax به پلن های AutoCad

003530a4

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه مدلهای ساخته شده در تری دی مکس را به پلن های قابل استفاده در اتوکد تبدیل کنید. در این آموزش مدرس تکنیک هایی را به شما می آموزد که با استفاده از آنها بتوانید رابطه ای حرفه ای را بین تری دی مکس و اتوکد برقرار کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش اصول طراحی پلان ها در AutoCad

0033f61c_medium

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه پلان های اتوکد رو به صورت اصولی و از ایتدا در نرم افزار قدرتمند اتوکد طراحی کنید.مدرس در این آموزش کار با الگوهای مختلف را به شما آموزش میدهد. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود تا هرنوع پلانی را در اتوکد طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای مدلینگ دو بعدی و سه بعدی در اتوکد

nZSZeCo

در این آموزش فوق العاده شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار اتوکد، مدلینگ های دو بعدی و سه بعدی را انجام دهید.این دوره برای کاربران مبتدی و پیشرفته بسیار مناسب است، زیرا از مباحث پایه مدلینگ شروع می کند و تا جزئیات پیشرفته مدل های مختلف دو بعدی و سه بعدی پیش می رود. بیشتر بخوانید »

دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار Autodesk AutoCAD V2016

1426295179_ac16

یکی از معروف ترین و محبوب ترین نرم افزارهای طراحی، نرم افزار قدرتمند اتوکد است.نرم افزاری که شما با استفاده از آن میتوانید به طرح های معماری خود جزئیات بی انتهایی را اضافه کنید.شما میتوانید جدیدترین ورژن این نرم افزار قدرتمند را از استادشو دانلود نمایید.این ورژن مناسب برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی می باشد. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی و تولید پلن های حرفه ای در AutoCad

00322d9f

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید چگونه با استفاده از ابزارهای پیش نویس ۲D،  برای طراحی  سایت تجاری حرفه ای با تولید طرح های مهندسی عمران اقدام کنید.مدرس به شما می آموزد که چگونه با استفاده الگوهای مناسبی برای پروژه های مهندسی عمران تولید کنید.این آموزش یک درک قوی برای ساخت پلن های حرفه ای در اتوکد را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه ای Autodesk AutoCAD Electrical 2015

1399004174_c0c0cc62f15e8a1c689ae2cd6ad1dba7

این آموزش به درخواست کاربر عزیز ahmady30 در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی که مبتنی بر پروژه می باشد شما به طور کامل با نسخه اتوکد الکتریکی نسخه ۲۰۱۵ آشنا می شوید. مدرس شان برایانت به شما تمامی ابزارها و تکنیک های مختلف برای کار کردن با این نرم افزار را به شما می آموزد.او شما را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش مدلسازی معماری ۳D با اتوکد

0030e833

در این آموزش شما می آموزید که چگونه پلان های ۲D خود را به ۳D تبدیل کنید. مدرس Scott Onstott، به شما می آموزد که چگونه با استفاده از اتوکد ۲۰۱۵، پلن های معماری خود  را به صورت ۳ بعدی مدلینگ کنید.مدلینگ دیوار ها، درها، پنجره ها ، راه پله ها و مدلینگ پیچیده سقف جزو مباحث این آموزش هستند.پس از ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش ایجاد سمبل های مبلمان و لوازم خانگی در پلن های AutoCad

002e8201

در این مجموعه شما  می آموزید که چگونه با استفاده از سمبل ها، موقعیت و جایگاه ثابتی را برای لوازم خانه و مبلمان در یک پلان از طبقه در نظر بگیرید.این آموزش با نمایی از یک طبقه که تنها دارای  دیوارها، پنجره ها و درها  است ، آغاز می شود.هدف این است که شما بتوانید لوازم آشپزخانه، اتاق و مبلمان را ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش طراحی پلان های معماری در اتوکد

1406644432_c35dciau (1)

در این آموزش شما راه های خلاقانه ای را برای طراحی کردن و کشیدن پلان های معماری از روی طرح های اولیه را می آموزید.این آموزش نه تنها به شما مهارت های فنی لازم از طراحی را ، در برنامه های اتوکد و فتوشاپ آموزش میدهد،بلکه به شما دیدی خلاقانه در تصمیم گیری های طراحی استراتژیک را هدیه میکند. بیشتر بخوانید »