جدیدترین آموزش ها

MARI

دانلود آموزش ساخت جلوه های ویژه با استفاده از Nuke و Mari

7lp0f5f

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند Mari و Nuke، شروع به طراحی جلوه های ویژه برای فیلم و بازی کنید. مدرس در این آموزش ابزارها و تکنیک های استفاده کاربردی از ماری و نیوک را در کنار هم برای طراحی اثری حرفه ای و با کیفیت را می آموزد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان جدیدترین نسخه نرم افزار The Foundry Mari

AYCO-main-small

نرم افزار The Foundry Mari یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه طراحی ۳D است. این نرم افزار ابزارهای جالب و حرفه ای را برای عملیات گرافیکی در اختیار کاربران قرار میدهد.جدیدترین نسخه این نرم افزار حرفه ای جهت استفاده کاربران استادشو در وب سایت قرار گرفت. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش بافت دهی محیط با Mari ، Maya و MudBox

دانلود رایگان آموزش بافت دهی محیط با Mari ، Maya و MudBox

با بالا گفتن تب بازی سازی و انیمیشن سازی، نیاز به کسانی که در این زمینه بتوانند محیط ها را نیز طراحی کنند، دیده می شود. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزارهای مایا، مودباکس و ماری، یک محیط را بافت دهی و طراحی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای استفاده از استراتژی گردش کار خطی در MARI

rOQEpeA

با ظهور shader های دقیق جسمی و روشنایی در صنایع فیلم و بازی، گردش کار خطی به عنوان نوعی تکنیک جدید در جامعه طراحان پدید آمده است.در این آموزش مفید و کاربردی شما به طور کامل و دقیق با مفهوم گردش کار خطی در نرم افزار قدرتمند ماری آشنای می شوید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش تکنیک های پیشرفته‌ی ۳D Matte Painting

yEEDnlE

در این مجموعه آموزشی بسیار مفید و کاربردی گرت فرای تمام مراحل ساخت آثاری با استفاده از تکنیک های ۳D Matte Painting از جمله : طراحی محیط، مدل سازی، بافت، نور، رندرو ترکیب رنگ را به شما آموزش می دهد. برای طراحی این آموزش گری از نرم افزارهای قدرتمند Maya، Nuke و Mari کمک میگیرد.او به شما می آموزد چگونه از تکنیک های ترکیب ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مدلینگ و بافت دهی چندضلعی ها در MARI

دانلود رایگان آموزش مدلینگ و بافت دهی با استفاده از چندضلعی ها در MARI

نسل های جدید کنسول های بازی در حال رشد هستند و هنوز هم مشکل بافت دهی چند ضلعی های مختلف یکی از دغدغه های بازی سازان و طراحان است.بافت دهی و نورپردازی یک آسمان و چندین مسئله دیگر بخش هایی از این مسائل هستند.این مجموعه به شما می آموزد که چگونه با استفاده از چند ضلعی های مختلف مدل هایی ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش انتقال بافت بین Assest در MARI

1407002103_bjhyj4ho

در این آموزش مفید شما می آموزید که چگونه با در نرم افزار Mari، بتوانید بدون هیچ نگرانی بافت مورد نظر خود را به طرح های UV اعمال کنید.شما در این آموزش با نحوه انتقال لایه های منفرد از یک Assest به  Assest دیگر آشنا میشوید. پس از اتمام این آموزش، شما می دانید که چگونه به حرکت بافت خود را از یک Assest به ... بیشتر بخوانید »