جدیدترین آموزش ها

Revit

دانلود رایگان آموزش Revit برای معماران : طراحی سقف

0033049a

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه می توان، انواع سقف را با استفاده از نرم افزار رویت، طراحی کنید. مدرس  برایان مایرز به شما خواهد آموخت که چگووه میتوان از Revit برای طراحی های معماری استفاده کرد.برایان به شما می آموزد که چگونه سقف های مختلف، از جمله سقف شیروانی، سقف ریخته و سقف saltbox را طراحی ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای، ایجاد گروه های سفارشی برای سازه‌های صنعتی در Revit

0032f183

در این آموزش مفید و کاربردی شما خواهید آموخت، که چگونه گروه های سفارشی با فریم های ساختاری تطبیقی و پارامتری برای یک ساختمان به سبک سازه های صنعتی را طراحی کنید.مدرس در این آموزش به شما می آموزد که چگونه مدل سازی به سبک تطبیقی را انجام دهید و این کار را از ابتدا به شما آموزش خواهد داد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مدل سازی براساس الگو در Revit

Xzc72YO

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از الگوهای مختلف،  مدل سازی را در نزم افزار قدرتمند وریت انجام دهید. مدرس در این آموزش نمایی خارجی از شیشه های چند جداره را بر اساس یک سیستم الگوی خاص مدل سازی می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه ای مدلینگ یک خانه با Revit Architecture

1419608490_f3606cb0e8f04a785a4d5272f26cf311

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از نرم افزار Revit نسخه معماری، یک منزل مسکونی را از پایه مدلینگ و طراحی کنید.این دوره آموزشی برای کاربران میتدی بدون هیچ دانش قبلی بسیار مفید خواهد بود زیرا مدرس کار خود را از پایه و اصول ابتدایی شروع میکند.ساختن دیوارها، ستون ها ، پنجره ها، ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش کار با نرم افزار Autodesk Revit MEP 2015

1418818644_9fc8622bdebec65d10f79372bab65707

این آموزش به درخواست کاربر عزیز ahmady30  در استادشو قرار گرفت. در این آموزش مفید و کاربردی شما با تمامی ابزارهای و محیط نرم افزار قدرتمند رویت که مدتی است بسیار قدرتمند در زمینه طراحی ظهور پیدا کرده است ، آشنا می شوید. مدرس در این آموزش یک درک صحیح از کار کردن با پیچیدگی های رویت به شما می دهد ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش مدلینگ خرپا در Revit

1418222262_zdwxzg84

در نرم افزار Revit، راه های مختلفی برای ترسیم خرپاها (Trusses) وجود دارد.د راین آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از این نرم افزار بتوانید اصول مدلینگ خانواده خرپاها را انجام دهید.شما می آموزید که چگونه این سازه را با تنظیماتی مانند ارتفاع، عرض پانل و حتی زاویه چرخش مدلینگ کنید.در پایان این آموزش کاربردی ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش استفاده از پلن ها و اتصالات در Revit

002fe308_medium

در این آموزش مفید وکاربردی شما با ابزارهای ساخت اتصالات مختلف در نرم افزار قدرتمند Revit آشنا می شوید.شما می آمورید که چگونه با مدل سازی میلگرد، اتصال یک سقف را انجام دهید.مدل میلگرد شما در سازه های بتونی که آنها هم مدل می شوند به کار میرودودر پایان شما یک درک درست از ساخت چنین اتصالات و مدل ها ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش کار کردن با متریال ها در Revit

1407096543_lhee1lb4

در این آموزش شما یاد میگیرید که چگونه در نرم افزار Revit با متریال های مختلف کار کنید.با تمامی ابزارها و قسمت های گوناگون در این زمینه آشنا می شوید و می آموزید که چگونه خواص متریال های را با توجه به نیاز خود تغییر دهید.در پایان این آموزش شما می دانید که چگونه برای اضافه کردن، تغییر و ویرایش ... بیشتر بخوانید »