جدیدترین آموزش ها

برنامه نویسی نرم افزار

دانلود رایگان آموزش طراحی سیستم تشخیص چهره با پایتون

دانلود رایگان آموزش طراحی سیستم تشخیص چهره با پایتون

پایتون را می توان به جرات یکی از زبان های قدرتمند در زمینه کدنویسی جدید دانست. این زبان در حوزه های مختلف بسیار موفق ظاهر شده است. در این آموزش مفید و کاربردی، شما می آموزید که چگونه با استفاده از این زبان قدرتمند سیستم ساده ای از تشخیص چهره را طراحی و پیاده سازی کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای کدنویسی ۰ تا ۱۰۰ در پایتون

دانلود آموزش حرفه‌ای کدنویسی 0 تا 100 در پایتون

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه شروع به یادگیری برنامه نویسی و کدنویسی با زبان قدرتمند پایتون نمایید. مدرس در این آموزش اصول ابتدایی تا پیشرفته و تکنیک های مهم پایتون را به شما می آموزد. این آموزش شامل ۱۰۲ قسمت و بیش از ۲۰ ساعت آموزش می باشد. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای پردازش تصویر در Matlab

00358cbf_medium

پردازش تصویر یکی از شاخه های جاافتاده ، حرفه ای و درآمدزا در بین شاخه های مختلف و گسترده علوم کامپیوتری است. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه از ابزارهای پردازش تصویر در نرم افزار قدرتمند متلب استفاده کنید. مدرس در این آموزش شما را با اصول پردازش تصویر در Matlab آشنا می کند. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای ساخت نرم افزار برای Windows Phone با CSharpو XAML

Pxxx

در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از ساختار دات نت، برنامه هایی را برای ویندوز فون و فروش در فروشگاه های جهانی طراحی کنید.مدرس در این آموزش به شما خواهد آموخت که چگونه از سی شارپ و XAML برای طراحی اینگونه نرم افزارهای موبایل استفاده کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌‌ای ساخت نرم افزارهای Mobile Web

logosm(2)

در این آموزش فوق العاده مفید و کاربردی، مدرس Chris Minnick به شما می آموزید که چگونه ساختمان نرم افزارهای موبایل تحت وب را پیاده سازی کنید.مزیت اینگونه نرم افزارها این است که در سیستم عامل های مختلف موبایل از جمله اندروید و IOS قابل اجرا هستند. زبانهایی که مدرس برای ساخت این نرم افزارها در این آموزش به کار می ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای کدنویسی بازی در یونیتی با سی شارپ

0033e823_medium

شاید به جرات بتوان گفت سی شارپ یکی از انعطاف پذیرترین زبان های اسکریپت نویسی و کدنویسی است. شما با سی شارپ میتوانید بازی بسازید، برای موبایل، ویندوز و وب نرم افزار طراحی کنید.در این آموزش مفید و کاربردی مدرس به شما می آموزد که چگونه با کدنویسی سی شارپ، اشیاء بازی های خود را کنترل کنید. بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای استفاده از پایتون برای تجسم و آنالیز داده ها

00338676_medium

پایتون یک زبان برنامه نویسی نوظهور و بسیار قدرتمند است، که انعطاف پذیری زیادی را در بر میگیرد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از این زبان کدنویسی عملیات کار با داده ها، آنالیز کردن و تجسم آنها را به صورت حرفه ای انجام دهید.مدرس در این دوره آموزشی یک درک کامل از ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش استفاده از داده ها در Python

0033867b_medium

دانش کار با داده ها یکی از محبوب ترین شغل ها در قرن ۲۱ است.هر چند این کار ساده نسیت، اما می توان با علوم کامپیوتری و زبان های برنامه نویسی، این کار را هیجان انگیز و دوست داشتنی انجام داد. در این آموزش مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون، کار ... بیشتر بخوانید »

دانلود رایگان آموزش کدنویسی پایتون برای مبتدی ها

1423035463_przxbqs4

پایتون را میتوان یک زبان برنامه نویسی تابعی و انعطاف پذیر دانست، که قدرت خود را به برنامه نویسان حرفه ای اثبات کرده است و در عین حال یادگیری آن برای مبتدیان بسیار ساده است.در این دوره آموزشی مفید و کاربردی شما می توانید با اصول برنامه نویسی در پایتون آشنا شوید.مدرس در این آموزش کار با دیتابیس را هم ... بیشتر بخوانید »

دانلود آموزش حرفه‌ای اصول طراحی برنامه های اندروید (قسمت دوم)

1423035463_przxbqs4

طراحی و ساخت برنامه ها، بازی ها و نرم افزار های اندروید در کشور تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سبک های کدنویسی و طراحی شده است.در این آموزش کامل، مفید و کاربردی شما می آموزید که چگونه برنامه های اندروید را با استفاده از زبان کدنویسی جاوا و محیط اکلیپس طراحی و پیاده سازی کنید.مدرس در این آموزش کار خود ... بیشتر بخوانید »