جدیدترین آموزش ها

دانلود رایگان آموزش مدلینگ و بافت دهی چندضلعی ها در MARI • نسل های جدید کنسول های بازی در حال رشد هستند و هنوز هم مشکل بافت دهی چند ضلعی های مختلف یکی از دغدغه های بازی سازان و طراحان است.بافت دهی و نورپردازی یک آسمان و چندین مسئله دیگر بخش هایی از این مسائل هستند.این مجموعه به شما می آموزد که چگونه با استفاده از چند ضلعی های مختلف مدل هایی طبیعی و واقعی را با استفاده از نرم افزار Mari طراحی و پیاده سازی کنید.

  دانلود رایگان آموزش مدلینگ و بافت دهی با استفاده از چندضلعی ها در MARI

  نسل های جدید کنسول های بازی در حال رشد هستند و هنوز هم مشکل بافت دهی چند ضلعی های مختلف یکی از دغدغه های بازی سازان و طراحان است.بافت دهی و نورپردازی یک آسمان و چندین مسئله دیگر بخش هایی از این مسائل هستند.این مجموعه به شما می آموزد که چگونه با استفاده از چند ضلعی های مختلف مدل هایی طبیعی و واقعی را با استفاده از نرم افزار Mari طراحی و پیاده سازی کنید.برای یادگیری مباحث ذکر شده مدرس در ابتدا شما را با محیط ماری و ابزارهای مورد نیاز در آن آشنا می کند.استفاده از تصاویر HDR و Map ها بخش هایی هستند که مدرس انعطاف خوبی از تدریس آنها را به شما القاء خواهد کرد.

  فایل پروژه : دارد

  حجم فایل :۸۲۰ مگابایت

  رمز فایل : www.ostadsho.ir

  در صورت نیاز می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر حساب کاربری خود را به کاربر ویژه ارتقاء دهید.کاربران ویژه از تمامی امکانات سایت می توانند استفاده کنند.

  نکته : لطفا اگر در سایت عضو نیستید ، در مرحله اول اقدام به عضویت در سایت کنید و سپس حساب کاربری خودتون رو به کاربر ویژه ارتقاء دهید.

  Vip

  درباره‌ی admin

  امیر کفتری هستم.مدیر وب سایت استادشو.هدفم از راه اندازی این وب سایت، جمع آوری افراد متخصص در کنار هم و استفاده از دانش آنها برای ارتقاء سطح دانش کامپیوتر تمامی هموطنان عزیزم.امیدوارم که در کنار هم لحظاتی پر از علم رو داشته باشیم.

  ۲ نظر

  1. سلام
   لینک ۴ تکرار لینک ۳ می باشد.

  جوابی بنویسید

  ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

  *